English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vyklad?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Vyklad?

Lejny
16.07.10
23:30
Nereg.

IP: .*
ahojte... viem,ze sem pise vela ludi a ziada vas o vyklad... ale potrebovala by som pomoct... s jednym chalanom to mame silno "zamotane"... ja ho asi lubim,ale neviem,ako je na tom on... niekedy to vyzera,ze mozno aj on,niekedy zas vobec nie... a teraz sa mi uz dlho neozval a ja neviem preco... nevedel by mi niekto poradit?... dakuje Lejny... .
 
mno...
17.07.10
12:48
Nereg.

IP: .*
No tak to je dobrá veta- ja ho asi lubim.
 
Beatris
23.07.10
20:43
Nereg.

IP: .*
Lejny, ten chlapec, to je jen klam. Zapomeňte na něj, jen si s Vámi hraje. Tají Vám nějaké věci, není fér-pusťte ho z hlavy, láska čeká jinde.Přijde až na to budete připravená a budete to nejméně očekávat.

Hezký víkend. Beatris
 
Lejny
24.07.10
12:03
Nereg.

IP: .*
Beatris,vedela by si mi povedat,co mi taji? ... a samozrejme dakujem
 
Lejny
24.07.10
13:07
Nereg.

IP: .*
a ta laska kedy pride?... lebo sa mi zda,ze skor ma nasiroko obchadza...
 
marion
25.07.10
23:50
Reg.21.2.17

potrebovala by som pmôcť ohladom môjho zdravotného stavu
 
cacorka_15
27.07.10
21:49
Nereg.

IP: .*
potřebovala bych také radu..mám vedle sebe člověka,který je podle mě moc fajn,jen někdy mám z něho zvláštní pocit..od jedné mojí kamarádky jsem dostala kontakt na paní z Prahy-pravděpodobně věštkyně,a ptala jsem se zda-li je tato osoba upřímná..napsala,že to na mě prostě hraje,že nevidí žádné city..mě jen mate proč mi někdo bude pomáhat,když nic necítí??No,hlava mi to opravdu nebere...
 

ned
30.07.10
21:29
Nereg.

IP: .*
LÁSKA SI NAJDE KAŽDÝHO,ALE PEČOVAT O NÍ JE PAK TĚŽKÉ,ABY ZŮSTALA ZA KAŽDÉHO POČASÍ.PŘEJI VŠEM,ABY JI NAŠLI A UDRŽELI SI JÍ.JÁ JI OPEČOVÁVÁM JIŽ 33 LET A JDE TO.
 
1slune
02.08.10
21:44
Nereg.

IP: .*
Ahojky všem, kteřírádi chodí do tohoto fora... Karty mne přitahují, nejvíce zlatý tarot , ale bohužel ho ještě nemám, jsem začátečnice a proto bych vás všechyn prosila o výklad, zda mám vlohy pro toto duchovní umění a zda s ním uspěji.Simča.Děkuji. 31.1.1979
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)