English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Tvé srdce ví, jak tě udělat šťastným, tak ho poslouchej.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Owenův zákon: Sotva si sednete k šálku horké kávy, šéf si vás zavolá a uloží vám něco, co vás zdrží právě tak dlouho, aby káva stačila vychladnout.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Truhla z nebe

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Truhla z nebe

Lucianna
18.09.10
08:40
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, zdál se mi zvláštní sen, dívám se často na Sběratelé kostí, je to kriminální seriál. Dnes se mi zdálo, že jsem pracovala pro jednoho agenta, co tam vystupuje a nějak jsem se do něho zamilovala, ale on měl rád jinou také z toho seriálu. Jenomže jsem byla jako jejich parťák, byla tam skupinka zločinců, kteří chtěli získat jedno dítě. Takže jsem se tam i s nimi poprala. V tom jsem měla sama v rukou dítě, chlapce. Pak nějak zmizel a jen jsem je slyšela, že to dítě není tam, kde si mysleli. Místo chodníku byla samá voda před naším panelákem a uvnitř tam byla malá truhla a plavaly tam kolem ryby. Ten agent se tam šel podívat a vylovil v láhvi kapra, ten bohužel nešel ven. A v tom prostě z nebe pomalu se do té vody ponořila ta obrovská truhla s dítětem, které bylo v ní. Tak jsem se probudila, nevíte co to může znamenat. Je to šílenost?! Ale probudila jsem se s hezkým pocitem. Děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)