English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

sen o cestování

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

sen o cestování

blueye
20.09.17
10:24
Reg.20.9.17

Dobrý den dracizeno,
pořád se mi zdá sen, že někam jedu-vlakem, autobusem, autem..to auto někdy i sama řídím, jindy jsem spolujezdec, jindy ho vidím jen stát..z vlaku vystupuju, nastupuju, cestuju jím, stojím na nádraží nebo autobusové zastávce, kupuju si jízdenky a hrozně pospíchám abych stihla vlak.jednou se mi zdálo že jsem byla dokonce v cizině.také jsem často v hotelu či v penzionu a balím kufry nebo vidím druhé jak balí.
2)dále se mi zdá že jsem nahá,vidím hlavně svá ňadra a zadek
3)také často vidím nebo slyším výstřel, vidím zbraň, schovávám se v chatě před mužem s puškou který na mě venku čeká atd.
Moc prosím co to všechno znamená? souvisí to nějak s mužem do kterého jsem se zamilovala a nemůžu na něj přestat myslet?
 
blueye
20.09.17
10:28
Reg.20.9.17

a také mě pronásleduje každý den číslo 77 , vidím ho všude a kdykoliv se podívám na svůj telefon, tak mám nabitou baterii na 77%, prosím co to číslo znamená ?
 
Dracizena
21.09.17
23:47
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Blue, musíš se naučit vyplachovat hlavu... střádáš si v ní informace a melou se Ti dokola stejné myšlenky a jako když to nejde zastavit... To cestování a balení kufrů atd. Tvá andělská energie, jakoby s Tebou chtěla pryč, od Tvých myšlenek. najdi si nějaký zájem, jdi mezi jiné lidi. Kulička, která se bude točit dokola a na jednom místě, bude dělat důlek... a to samé Ti v hlavě dělá myšlenka na něco, nebo na někoho.Ty budeš vědět... jednou Tě bude opakovaně bolet hlava z těchto Tvých dnešních myšlenek... Je čas jim utéci, zavřít ty pomyslné dveře a vypnout to pomyslné rádio v hlavě... Sleduj, o čem si v hlavě sále povídáš... Cvič si s krční páteří a denně, nutné... tři si dlaně o tváře a stehna, ale i zadeček... má to smysl, kterému bys zatím nerozuměla... je to samoléčivý smysl... často si vsouvej dlaně pod paží, křížem ruce, to je jasné... a až se ohneš do předklonu, tři si hlavu, masíruj, houpej s ní a dej do představy, že z ní vyklepáváš to přebytečné... říká se tomu kecy, kdo Ti je cpe do hlavy... a obaluj se vizuálně do modré duhy... držím Ti palce...
 
Dracizena
21.09.17
23:51
Nereg.

IP: 92.62.225.*
77 = 7+7=14+5= PĚTKA... nerozčilou se a zachovávej ledový klid... vždy... Pětka nám ukazuje směr na pět základních smyslů... dej si do přání, kterým smyslem bys ráda vnímala svého Anděla... ON se k Tobě blíží... pá a drž se...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)