English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

S medveďom v jaskyni

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

S medveďom v jaskyni

Pavel0007
04.08.14
00:04
Nereg.

IP: 94.112.146.*
Zdravím, nedávno sa mi snívalo, že som vošiel do jaskyne so strachom, že tam príde medveď a krátko na to tam skutočne prišiel. Jaskyňa mala dve časti, akoby dve "miestnosti" a ja som bol v prvej časti s otvorom do jaskyne. Najskôr som sa len skrčil a čakal, kým medveď prejde do druhej časti, aby som mohol ujsť. Keď medveď prešiel okolo mňa a vchádzal do druhej časti, rozbehol som sa k otvoru, no ten bol zavalený kameňom a kým som ho stačil odvaliť, medveď ma zbadal a rozbehol sa na mňa. V tom som sa zo strachu zobudil. Myslím, že ešte tesne predo mnou, akoby zastavil a trošku cúvol nazad, takže ku kontaktu nedošlo (nestihlo dôjsť, keďže som sa zobudil). Čo to môže znamenať?
 
Dracizena
04.08.14
13:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavle, tento příběh si neseš v hloubce buněk z dávných životů, kde se toto odehrálo do puntíku...
Tento sen nezapomeneš do konce života a nebo Tě bude doprovázet tak dlouho, dokud mu dnes nezhmotníš zdravý konec pro sebe, i toho medvěda.
My lidé máme v sobě myšlenkový zázrak. Obrovskou sílu, ale lidé své síle zatím nevěří...
Ano, Ty se bojíš medvěda a medvěd se bojí Tebe.
A protože medvěd je silnější, tak Ty si povolej pomoci z hvězd a tak, jak to dělali třeba indiáni... zaujmuli pózu netečnosti.
Dodělej sen a sedni si na kámen, spoj ruce a začni ámenovat a přijde Ti živá vize kde uvidíš, že medvěd si lehne a bude dělat, že Tě nevidí.On Tě opravdu přestane vnímat. Já tuto schopnost mám, ne, že jsem neviditelná, ale má síla hypnosy nedovolí, aby mě druzí vnímali a já se pak cítím, jako duch. Ale nevyužívám toho, nemusím...
Slovo ámen je tak silné, že opravdu sebe vygumuješ s cítění toho medvěda...
Člověk je zázrak, člověk umí jít sobě pomoci, i do minulých životů.
Ano, právě se stáváš andělem svému životu, v té dávné minulosti a tam Tě ten člověk v hlavě slyší, jako svého Boha... řekni mu"sedni si,spoj ruce a ámenuj"...
Tam ten život musí přežít, protože by Ti do dnešního života přinesl program traumatu s medvědem, ale zde by se ta srážka odžila s něčím jiným... Zastavuješ svou osudovou karmu...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***AŤ SE STANE***
přijde další sen, který Tě posune dál... Jsi vnímavý svému nitru...
a Tvé nitro Ti jednou poděkuje... poznáš, jakou cenu má můj dnešní výklad, který je nad zlato a je zadarmo...
 
Niké.
11.08.14
01:17
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Pavle,
do svých minulých životů se lidé nedostávají tak snadno, že by se jim o tom jednoduše zdálo. To je podmíněno dost velkým duchovním růstem. Pokud by to tak bylo, neptal byste se po internetových věštírnách a dávno byste to věděl. Něco z podvědomí souvisejího s minulými životy se sice do snů vyplavit může, ale nepřímo a v symbolice.
Zvířata, až na několik málo vzácných výjimek, představují pudovou živočišnou říši, podle druhu zvířete se dá případně dovodit, co by tam mohlo převažovat. Symbolizují tedy pudovost člověka, kterou by měl mít vzhledem k vlastnictví rozumu a svobodné vůle, zvládnutou. Zvíře je ve své pudovosti čisté, právě proto, že rozum a svobodnou vůli nemá, jeho život je tak do jisté míry přeprogramován. Člověk ovšem nikoliv! Většina snů je takové upozorňování, jak na tom jsme s pudovostí a závislostma v duálním světě. Lidi si to ale nedokážou přiznat a hledají kdesi venku.
Jeskyně je Tvoje podvědomí, znamená to jen, že něco pudového ohrožuje Tvé nitro.
 
Nike.
11.08.14
13:50
Nereg.

IP: 37.48.41.*
... zlobí mě na klávesnici déčko (už nejen :). Mělo tam být ve slově "předprogramován", to už by mělo dávat smysl
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)