English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

rada od někoho, kdo umí číst ve snech pro L...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

rada od někoho, kdo umí číst ve snech pro Líbeho

Llibe
30.09.12
16:16
Nereg.

IP: 213.220.234.*
Dobrý den,
potřeboval bych radu. Dnes se mi zdál zvláštní sen. Jde o to, že se mi sny často nezdají. - Byl jsem v katedrále sv. Víta na hradě(místo jsem bezpečně poznal) Připravovala se nějaká slavnost. Všude bylo plno svící - židlí a jen pár lidí v okolí. Najednou jsem zahlédl známou tvář.Byla to žena, kterou jsem dlouho neviděl a setkal jsem se s ní jen v rychlosti. Ona mi řekla, že na mě někdo čeká. Ten někdo byl "kupodivu" Jan Fischer. Ten mi řekl, že se chystá "nějaký" koncert a kdyby věděl, že přijdu poslal by mi pozvánku. Nato mi řekl, že na mě čeká jeden muž. Tomu muži jsem do obličeje neviděl. Jen mě dovedl před šachovnici na které stálo mnoho figurek (zvířecích) - začali jsme rozestavovat a já si jako krále vybral žábu. On se mi vysmál a vybral si jako krále draka. Začalo se hrát a na konci, když útočil drakem žába uskočila a já partii vyhrál. Ten muž byl zamlklý a pak mi řekl, že jsem vyhrál, ale že bude stále stát za mnou... kamkoliv se hnu a cokoliv udělám. Pak jsem se probudil. Pokud budete vědět co by to mohlo znamenat... prosím napište. Děkuji! :-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)