English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Živočich
23.06.17
14:17
Nereg.

IP: 90.183.104.*
Dobrý den, prosím, myslíte, že by se našel někdo, kdo by mi v této situaci pomohl a vyložil mi karty na můj vztah? Já jsem narozena 26.3.1968 a on 19.11.1973. Byla by to pro mě velká pomoc. Děkuji.
 
vykladkaret.zdarma
02.07.17
20:33
Reg.27.6.17

Karty mi ukazují, že vy jste ve vztahu v současnosti uvolněná a necháváte věci plynout. Váš partner je ve vztahu sám sebou, je ve svém středu. V každodenních interakcích si ale vzájemně něco vyčítáte a obviňujete se. Karty vám radí, ať si dáte pozor na to, abyste proti partnerovi nebojovala. Přes to všechno ale spolu máte v základu hezký vztah a dokážete se radovat ze vzájemně stráveného času, dokážete si
spokojeně užívat všední dny. V minulosti byl vztah zatížen požadavky ostatních. To se může týkat buď toho, že ostatní lidé vás zavalovali
svými požadavky anebo to mohlo být tak, že jste vy dva vzájemně na sebe kladli požadavky.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)