English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



anonymka
12.03.17
14:57
Reg.3.3.17

Dobrý den Tamarko,chtěla bych zeptat,jestli mi bude v tomto roce přiděleno také nějaké to štěstí,aby bylo líp.Rok jsem začala špatně,v soukromí nyní zažívám velkou bolest a zklamání,a aby toho nebylo málo,tak mi hrozí ztráta zaměstnání.Firma má finanční problémy a nikdo neví,jestli je ustoji. Děkuji. 16.4.75
 
anonymka
14.03.17
11:26
Reg.3.3.17

Jak to vidíte Vy? Prosím o nasměrování a radu, co bych měla dělat. Mnohokrát děkuji.
 
Tamara A.
14.03.17
18:51
Reg.6.8.16

Dobrý večer. Karty mi ukazují, že se momentálně opravdu nacházíte na dně. Jste zlomená nepovedeným vztahem. Ale ono dno je zde od toho, abyste se měla od čeho odrazit. V kartách vidí, že se smutek v osobním životě časem vytratí. Ano, bude to trvat, ale z této životní zkušenosti se poučíte a troufám si tvrdit, že se z Vás stane nový člověk. V oblasti práce mi karty změnu neukazují. Držím Vám palce. TA
 
anonymka
14.03.17
19:18
Reg.3.3.17

Dobrý večer, mnohokrát děkuji za odpověď. Nevím jak moc dopředu karty vidí,proto budu doufat,ze to moje trápení nebude trvat věcnost a ze snad ještě zaziji lásku..
 
anonymka
15.03.17
16:46
Reg.3.3.17

Pěkný den, paní Tamaro, mohla by jste se na mě,prosím, ještě jednou podívat a pokud to jen půjde vyčíst, tak mi sdělit nějaké období,které by pro mě mohlo být hezčí, kdy už by mohlo být leccos vyřešeno, a jestli to všechno zvládnu. Dnes jsem se dozvěděla,že asi nebude ani na výplaty,takže zase "milá" informace. Je na mě nyní těch opravdu "příjemných" situací nějak hodně a nevím, co mám řešit dřív. Děkuji.
 
Tamara A.
15.03.17
17:25
Reg.6.8.16

Dobrý den, karty nefungují tak, že by udávaly přesné časové období. A obzvláště ne výklady na dálku. Pro někoho je dlouhodobé hledisko 6 měsíců, pro někoho 12, pro někoho třeba 18. Karty termíny neříkají. Děkuji za pochopení. TA
 
anonymka
15.03.17
17:28
Reg.3.3.17

Omlouvám se a moc děkuji. Mějte se hezky.
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)