English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



leni32
01.02.17
14:50
Reg. před 2016

Dobrý den.
Potřebovala bych vědět jak to se mnou vypadá.Jsem na úplném dnu.Přicházím o práci a jsem na neschopence už 3 měsíc.Mám bolesti a zatím nevím proč.Myslím si že to můžou být ledviny.Jsem moc zadlužená a nestíhám splácet protože mám nemocenskou.Zažádala jsem si o důchod a nevím zda mi bude navýšen.S partnerem to už taky dlouho neklape.Bojím že bych mohla i přijít o byt.Jediné co mě drží ještě nad vodou je můj syn.Mám poslední dobou psychické problémy.Narodila jsem se 6.3.1973
Lenka
 
petr54
02.02.17
10:09
Reg. před 2016

Dobrý den, snažte se pochopit, že každý je svého štěstí strůjcem. To znamená, že svůj osud máte zcela ve svých rukách. Tlačíte se a to vší silou proti proudu života - hledáte jistotu tam, kde není. Proto zdravotní potíže jsou jen přímým důsledkem Vašeho jednání.
Zdravím
Petr.
 
leni32
07.02.17
10:09
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď.Už opravdu nevím co bude dál.Chtěla bych se snažit ale už nemám sílu a vše čeho se bojím na to nereaguji.
 
kočkapočka
07.02.17
20:07
Nereg.

IP: 217.30.64.*
dobrý den, máte to složité, ale nejsem na úplném dnu. procházíte transformací a vaše vědomí se otvírá. po celém tomto procesu pochopíte, i když nyní nechápete.
 
leni32
21.02.17
16:21
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď.
No nevím zda ta odpověď mi pomůže.Prosím jak na tom jsem zdravotně?Najdu si novou práci?Vyřeší se problém finanční?Zůstane nám byt?Prosím

Lenka
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)