English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Ztracená v čase".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Ztracená v čase

En
19.01.15
18:40
Reg. před 2016

Chodila jsem s jedním klukem, do kterého jsem byla a pořád jsem zamilovaná, náš vztah byl spíše založený na hádkách, ale i přes to všechno ho miluji a myslím si, že jsme se to snažili všechno překonat, ale bohužel to on ukončil kolem Vánoc. Miluju ho pořád i když nejsme vubec v kontaktu a vím, že jiného zatím nechci. On teď holku má. Chtěla bych prosím vědět, jestli mi přinese tento rok novou lásku a budu šťastná a jesli to bude s ním. On 29.10.1996 já 29.11.1996
 
janajjch
26.01.15
13:29
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Ahoj En ,píšeš ztracená v čase a točíš se v kruhu z kterého se nemůžeš dostat. Nějaký čas to trvá než se z toho dostaneš. Tvůj vztah láska a hádky. Až se z toho oklepeš vše si v myšlenkách srovnáš. Pak začneš nacházet cestičku z tvého bludiště ven. Uvidíš svět hezčí a najdeš i tvé štěstí, lásku. Přej jí klukovi s kterým jsi chodila a láska si najde i tebe
 
Dracizena
26.01.15
13:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
En, neblbni... nedělej ze sebe chuděrku, která nemá na lepšího kluka...
Jak by Ti mohl chutnat, když by se k Tobě vrátil vyjuchaný od jiné.
Vydrž, až se vymotáš, jak Janajjch Ti píše, pak budeš nějakou domu ještě sama a pak bum a bác, přijde chlapák s citem...
Nepospíchej na jiného, spěch nezamete
svinsvo po tom předešlém, zasviněném vztahu...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)