English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 15.5.2024
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 15.5.2024
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Máme ještě šanci ?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Máme ještě šanci ?

IL
17.10.11
01:11
Reg. před 2016

Dobrý večer,já 01.06.1983 přítel 27.10.1981 - jsme spolu cca 6 let - cca 5 spolu bydlíme.V červnu jsem mu přišla na nevěru ..asi intuice nebo nevím mě přivedla až k milence před dům... bydlel stále u mě ale jezdil k ní tak půl na půl..v srpnu jsem mu řekla at se odstěhuje a oznámila mu že jsem si taky našla milence..Mno do 3 dnů byl nastěhován zpět u mě a z milenkou to ukončil..Jestli je tam láska?nevím ale vím že se máme rádi a od začátku srpna jsme spolu, udělali jsme tlustou čáru za minulostí oba..tak bych chtěla vědět jestli má náš vztah šanci ? Předem děkuji za odpověď.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)