English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Neustále něco hledám

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Neustále něco hledám

Lida
12.02.18
14:20
Nereg.

IP: 37.188.153.*
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Poslední dobou se mi zdají sny,kde celou noc hledám svoje auto nebo klice od vozu nebo kabelku se všemi penezi i klici. Je to celonoční bloudění ulicemi od místa k
Mostu furt dokola. Ráno se probouzim ve stresu že jsem danou vec nenašla. Někdy se podaří,že najdu ale vzápětí zas hledám neco jineho. Hrůza. Dekuji
 
Dracizena
15.02.18
23:58
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Lída... nechtěj v těchto svých snech vidět hrůzu... není to hrůzy... ale mohla bys zhmotnit tu opravdovou hrůzu, že opravdu by se Ti něco ztratilo... tyto sny Ti čistí mysl od hrubých energií, které na sebe balíš ze své reality... Za každý sen poděkuj do hvězd, jako indián a vždy si řekni " aha, sen mě z něčeho bolavého čistil"... Sny si zapisuj i s datem a děj si vždy dej do nějaké barvy a nebude se pak opakovat to, co se Ti nelíbí... Tento děj jsem Ti já očistila a proto Ti do snu už nevejde, ale vejde něco jiného, co si budeš čistit, už sama...
 
Dracizena
15.02.18
23:59
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Lída... nechtěj v těchto svých snech vidět hrůzu... není to hrůzy... ale mohla bys zhmotnit tu opravdovou hrůzu, že opravdu by se Ti něco ztratilo... tyto sny Ti čistí mysl od hrubých energií, které na sebe balíš ze své reality... Za každý sen poděkuj do hvězd, jako indián a vždy si řekni " aha, sen mě z něčeho bolavého čistil"... Sny si zapisuj i s datem a děj si vždy dej do nějaké barvy a nebude se pak opakovat to, co se Ti nelíbí... Tento děj jsem Ti já očistila a proto Ti do snu už nevejde, ale vejde něco jiného, co si budeš čistit, už sama...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)