English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

nemoc

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

nemoc

Anilah
06.02.15
21:09
Nereg.

IP: 85.207.38.*
Zdravím všechny jasnovidce a jasnovidky. Chtěla bych poprosit, jestli by někdo zkusil nahlédnout do budoucnosti, co mě vyléčí a kdy. Jsem nemocná a můj stav se stále zhoršuje a už nevím co zkusit, jsem na tom psychicky špatně. Navíc na postup "zkusím všechno" nemám peníze.
Děkuji za každou ochotu pomoci.

A.
 
Dracizena
08.02.15
15:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nebylo by dobré, sem dát svůj meil?
 
petr54
09.02.15
10:22
Reg. před 2016

Dobrý den.
Nejdříve se zbavte strachu - ten má velké oči. Dále se snažte pochopit, tu skutečnost, že žádná věštba ani pasivní čekání na příchod lepší budoucnosti nic nevyřeší. Vše včetně svého zdraví máte zcela ve svých rukách. Pokud máte zájem situaci začít aktivně řešít ozvěte se mi na e- mail pet.54@email.cz. V emailu mi pošlete vaše datum narození a pokud víte místo a čas.
Zdravím:Petr.
 
Dracizena
09.02.15
11:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, žádná věštba problém nevyřeší..
 
Theodor
10.02.15
19:29
Reg. před 2016

Věštbu ti nenabídnu, jen řeknu, že jsi poskytla kriticky málo informací. "Jsem nemocná a můj stav se zhoršuje" může znamenat lescos. Jsou situace, které můžeš ovlivnit, ale jsou nemoci, kde je potřeba spíše než naděje na vyléčení naopak smíření se s nemocí a její přijetí.

Pokud to chceš rozebrat, jsem k tomu svolný.

xtheodor@seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)