English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Myslel to vážně?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Myslel to vážně?

NatyH
17.06.18
21:34
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Dobrý večer,
Nevím zda to sem patří, ale začala jsem si psát ze spolužákem ze základky a nedávno mi napsal, že asi ke mě něco cítí. Že jsem fajn a tak...
Tak mě zajímá, zda to byla pravda a nebo jenom z legrace. Taky asi k němu něco cítím. Navíc se bojím dalšího odmítnutí a že nikdy nebudu mít první vztah :(. Děkuji moc :).
13.7.2001
 
Gama
19.06.18
13:53
Reg.4.1.18

No moje milá,když to neskusíš tak se to asi nedozvíš.Trochu odvahy do života.
Proč by nemohl v tobě najít zalíbení spolužák ze školy.Jsi Rak s ascendentem v býku ale žádnou bojovnost nevidím.Rak jde tři kroky do předu a dva honem blíže k ulitě.Zato býk nosí svou korunu hrdě vždy s hlavou vzhůru.Vždy se musím pousmát když takové kuřátko se bojí že už nebude mít vztah,moje milá ještě tě toho mnoho čeká.Nestrachuj se a šupky na něj amazonko.
 
yolkaa
20.06.18
08:44
Nereg.

IP: 90.182.37.*
Dobrý den,po 6 letech jsem stále zamilovaná do "bývalého&qu ot;přítele.Přála bych si,abychom byli opět spolu.Nikdy jsme spolu nežili a viděli se zřídka.Rozešel se se mnou loni v srpnu,ale stýkáme se dál.Nevím,co ke mně skutečně cítí.Když budu poslouchat řeč jeho dotyků,jsem si jistá.Ale pak jsou tu slova a ta kolikrát mrazí.Jsem vážně nemocná,nikdy mi nebyl oporou.Má smysl doufat,že se vše v dobré obrátí?Hodně se změnil,ale jiná žena v tom určitě není.
Chtěla bych být taky šťastná.
13.12.1977 a on 12.6.1984
 
kale
20.06.18
22:54
Nereg.

IP: 89.203.212.*
každý je svého štěstí strůjcem.Předpovědi a podobné věci jsou nesmysly.
 
Alena2222
22.06.18
00:21
Reg.22.6.18

Dobrý den, zajímalo by mě jestli muž do kterého jsem se zamilovala mě má rád nebo ke mě něco cítí a jestli to se mnou myslel vážně. Odstřihla jsem ho,jelikož mi přišlo, že mě využívá, ale chtěl by ještě šanci. Nevím zda v tom hrály roly jeho problémy.
Děkuji za odpověď
 
Gama
29.06.18
23:30
Reg.4.1.18

No, moji miláčkové, jedna věc je výpočet horoskopu jiná zase výklad karet nebo třeba run . Každý z nás dostává částečně zápis do osudu při narození které ovlivňuje třeba jméno nebo datum narození, posléze další zápis osudu je postavení hvězd v den narození ale i pokaždé když se s námi něco děje. V konečné fázi si ale osud tvoříme sami rozhodováním a emoce .Po každé každý výklad je 50 na 50 takže to mluví za vše . Jen jednou sem poznala bytost která co řekla vyplnilo se do posledního slova. Těchto bytostí je na světě velice málo asi jako šafránu a moc dlouho nežijí , je to jakási daň za to čím v životě jsou. Ona vždy říkala památnou větu že s osudem je to jako se silnicí na jejímž konci je rozcestí .Pojedeš v levo a jsi tu do sta let uhneš-li v pravo a máš to za sebou. A zrovna tak je to i s životem. Každý by měl jednat podle svého svědomí aby nikomu neudělal žádnou škodu, újmu ani zradu protože to nás odlišuje od zvířat. A aby nikdy nemusel ničeho litovat to totiž je promarněný čas v tomto životě tím vznikají karmické dluhy.
 
Věštírna-Magie
09.02.19
16:37
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Chce to odvahu i kdyby nebyl váš poslední. Když to nezkusíte tak si to budete pořád vyčítat.
 
Tajra
25.08.19
21:21
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Jděte do toho. Jinak na to budete pořád myslet.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)