English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 19.5.2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Dostojevskij

Není větší utrpení než když se mi myšlenka nevyvede ve slovech!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moc prosím o pomoc,radu!!!

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím o pomoc,radu!!!

Julieta11
09.11.20
02:40
Nereg.

IP: 193.165.237.*
Dobrý den vlastní chybou jsem se dostala do situace kde mi jde o střechu nad hlavu da se ještě zachránit z této situace je možnost ještě zachránit byt moc vas prosím kdo byl tak laskavý a poradil mi děkuji Dominika 7.5.1987
 
hns
12.11.20
12:11
Nereg.

IP: 89.24.45.*
Vzhledem k uvedení data narození zřejmě chcete odpověď od nějakého věštce. Ten vám ale může sdělit jen stav vašeho "karmického konta" v danou chvíli a z toho vyplývající vyhlídku. Je to v podstatě stejné jako v bance - když jste téměř na nule, vaše pozice zákazníka není dobrá. Řešením je doplnění konta. Analogicky je tedy třeba doplnit i karmické konto pozitivními zásluhami, ovšem ne hmotné, ale vyšší povahy. Metod je mnoho, každá duchovní tradice má nějaké. Mezi ty nejdostupnější patří recitace svatých textů. Indické texty často uvádějí i výsledek jejich recitace, v sanskrtu zvaný phala šruti. Jako příklad mohu uvést Kanakadhara stotru oslavující Lakšmí déví. Najdete ji online na mnoha místech, text i audio.
Zároveň doporučuji se vyhnout magickým metodám, které jsou hmotné povahy a pomohou tedy jen dočasně a navíc vytvářejí další karmické pouto.
 
kousek
23.05.22
12:02
Reg. před 2016

půjčka nebo osobní bankrot poradte se s právníkem situace se určitě zachránit dá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)