English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

jak získat lásku zpět

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

jak získat lásku zpět

shokobons
07.11.14
20:39
Reg. před 2016

partnerka ze dne na den zabouchla dveře a odjela a už se nechtěla vidět a napsala nejdřív srdceryvný vzkaz,že mě navždy bude milovat,což mi ještě dva dny předtím tvrdila i do očí, ale že se nevrátí už nikdy jako partnerka a pak se začala chovat drsně, když jsem chtěla osobní schůzku a vysvětlení,proč odešla,toho se mi nedostalo,dodnes tomu nerozumím a jsem plna vzteku a nevysvětlených otázek a hlavně, chci ji zpátky, měly jsme problém v sexu,já ho chtěla častěji a ona skoro vůbec,dodržovaly jsme kompromisy,ale asi selhaly a já ani nevím odkdy to přestala chtít a proč,prý je citově chladnáa neumí mi projevovat city a pak tenhle odchod,podotýkám,že jsme si ve všem úplně skvěle rozuměly a byly jsme pro sebe stvořeny a máme citové silní pouto,tak to nedokážu přijmout a udělat vše,aby se vrátila,ale smazala si mě i z FB, můžu doufat v návrat? a co dělat? nový nechci..
 
Azazel
08.11.14
23:47
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Zapomen na ni
Zkus radsi rytual odpoutani. Potrebujes ohnevzdornou nadobu, cibuli, fotku a nejakou osobni vec tveho bivaleho (neco maleho), tvoje vlasy (seber je s kartace). vyhazal veskere jeho veci, odstrihni ho z fotek (ponech jen veci pro rytual), smaz ho s telefonu a E-mailu.
Opulnoci roskrajej cibuli a tak aby jsi se rozplakala, nejlepe na sporaku (pro vsechny pripady si priprav hasici pristroj) dej veskere prisady do ohnevzdorne, krom cibule a zaplto. Zekni " vyhanim te z meho srdce, necht plameny spali muj zal." (muzes pritom i spivat Kumba jaja kumbaja ) Pockej az vse schori a popel druhy den vysipej do reky. Po rytualu se ti ulevi a spatne myslenky nejpre zeslabnou a pak vymyzi. Kupsi privesek s ruzencen (nos ho pri sobe), dodati silu najit si novy a pevny vztach.
 
shokobons
09.11.14
07:41
Reg. před 2016

spíš by bylo pro mě přínosnější pochopit,proč odešla, proč odešla tímto způsobem, co za tím vším je a taky, proč mám na ni zapomenout, co cítila,co cítí ted a proč nemůžu věřit nebo nemám, že se vrátí
 
Azazel
09.11.14
21:39
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Pokud mate nejake spolecne pratele, tak je poproste aby ji po predali dopis (spravu) od tebe, kde bude stat to same" Rad bych pochopil,proč jsi odešla a proč tímto způsobem, co za tím vším vezi, kde se stala chyba. Tyhle otazky mne pronasleduji a odpoved formou dopisu, by mi to pomohlo na tebe zapomenout." A zapomenou je lepsi nez sebe tocit na mrtvem bode.
 
shokobons
09.11.14
23:37
Reg. před 2016

já ale nechci zapomenout,já ji chci zpět, já nechápu proč odešla,co za tím je,zkoušela jsem ji psát,žádala o vysvětlení, schůzku,cokoli,aby se vyjádřila, my jsme měly intimní problémy,to nepopírám,ale milovala mě,takže ten náhlý odchod mě velmi zaskočil,tak jako tak,já ji chci zpět a chci vědět,zda je možné,aby tu lásku opět pocítila, chystám se ji poslat poštou malinkatý dáreček, věcičku,kterou si hodně přál a napsat k tomu vzkaz "moc mi chybíš" nevím, zda je to správný krok
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)