English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 7.5.2024
Svátek slaví Stanislav, zítra Státní svátek.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

ČÍSLO 666 !!!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

ČÍSLO 666 !!!

Eva K.
03.11.17
15:21
Nereg.

IP: 185.52.172.*
Dobrý den, dnes se mi stalo taková podivná věc - při placení v hypermarketu vyšla na kase částka "666, 66" tedy Ďáblovo číslo a já nemám ponětí co to pro mě znamená. Mám strach, že mě teď bude Ďábel pronásledovat a proádět mi krutosti. Už mám podbně krutou zkušenost s rozbitým srcadlem - rozbila jsem jsem ho v práci na WC a za nedlouho se mi v práci začaly dít děsivé věci, málem se o práci přišla a to jsem se se zoufale pokoušela provádět různé rituály a tak - trochu to zmírnilo následky, takže mé urpení trvalo pouze 7 měsíců nikoliv let i tak mám z podobného prokletí strach a chtěla bych vědět co to znamená, když se člověku takto nečekat zjeví číslo 666, které ještě je všemmu "musí zaplatit". Skutečně jsem na tu částku zírala v šoku a nechybělo málo a bylo tam 666,666
Děkuji předem za odpověď
Eva K.
 
Dracizena
10.11.17
19:57
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Co zmatkuješ Evičko... lidský svět je zhmotněn z čísel a v obchodech čísla skáčou, JAK NAKOUPÍŠ... Máš strach ze šestek? Ty jsi pobožná, že této hlouposti věříš? A když věříš, neměj strach z čísel, ale sama ze sebe... ze svého strachu, ano, ten člověka umí dostat i na kolena, do úrazu a pod... Máš strach z Ďábla? Víš proč? protože je tato energie v Tobě... je to živá energie v barvě RUDÉ a to je KREV... a kdo pění svou krev, je vzteklý a proto se mu říká, že je v něm Ďábel... Když máš strach z Ďábla, nech si vyšetřit svou krev, její obraz... Lidé za věk pojmenovali mnoho energií, které jsou pohonem pro lidská těla... Tobě kasa ukázala 5x 6 =30 a třicítka je číslice andělská... Vede člověka do změny ve všech životních směrech... Já mám životní číslo 30 a trojka s nulou mi přinesla štěstí... Jaké máš Ty číslo životní? To je důležité... A Tvých pět šestek, je jako výhra v loterii... Šestkové energie člověka i čistí... každá číselná energie je živá a živější, jak sám člověk... Ano, je to informace, blíží se k Tobě Anděl zemitých energií... nauč se modlit, ale světelně, ne pobožně... držím palce v Tvém duchovním růstu... a ničeho se neboj, jen sebe, pokud jsi zlá a nebo jiných zlých lidí... to v nich je ten pohádkový Ďábel inkviziční...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)