English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Věta: „Můžeme zůstat kamarádi.“ je jako: „Umřel ti pes, ale můžes si ho nechat..“
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má situace se zlepší. ”


Myšlenky moudrých

Twain

Ženy, které nejsou pyšné na své šaty, bývají pyšné na to, že nejsou pyšné na své šaty.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

bradavice

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

bradavice

wendy123
15.03.15
16:21
Reg. před 2016

Může mi prosím někdo vysvětlit můj sen? Od krku přes rameno až k zápěstí, v pruhu, mi ve snu narostly bradavice o velikosti, vzhledu a barvy rozinek. Byly uspořádány do kytiček a pak samy zmizely. co to znamená? Děkuji za odpověď
 
Věštkyně Sylva
12.05.15
11:20
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Napište mi na můj mail, mám tam více prostoru a čas. Najdete mě zde na stránkách katalogu, díky Sylva
 
Dracizena
13.05.15
15:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vendy, i když opožděně, ale snad se pro můj výklad vrátíš, díky VS.
Proč hrozinky-bradavice? Náš život je složen z několika odžitých minulých životů, kdy jsme se uměli i vroucně modlit a své zlo jsme modlitbou takto čistili. Tys prožívala v těch minulých životech těžké chvíle a časy a proto jsi na modlitbu zanevřela a proto se Tě negativní energie drží, až do dneška a nepustí, dokud se opět nenaučíš modlit s myšlenkou, že se od Tebe odpoutávají ty negativní shluky...
Myšlenka + představ + slovo = umí dělat zázraky...
Anděl Ti dal bradavice do tvaru kytiček, to abys věděla, že kdo v sobě drží i negat.nálady z minulých životů, že se i povahy dokáží vysemenit a v tomto životě by Ti znetvořily třeba ten povrch těla a ve stáří by Ti rostly bradavice, jako houby po dešti. Několik bradaviček mohou být tou krásnou kytičkou, ale houfy, by byly nežádoucí pro Tvé oko... A to určitě nechceš, proto se nauč posílat svá přání do hvězdiček. Ale konej živě, ne jenom jako... Nenechávej se ani tetovat, je vzkaz od Tvého Anděla... pááá
Držím palce...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)