Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 21.2.2020
Svátek slaví Lenka, zítra Petr.

Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vždy věř svému prvotnímu pocitu. Když cítíš, že je něco špatně, obvykle to tak opravdu je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dělám vše pro to, aby se můj zdravotní stav zlepšil. ”

Myšlenky moudrých

Franklin

Jeden dobrý manžel má hodnotu dvou dobrých manželek; neboť věci mají tím větší cenu, čím jsou vzácnější.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Zeptejte se

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět

Zeptejte se

Michael W. D.
(23.10.13 / 08:52)
Zdravím,

nabízím kvalitní a rozsáhlý výklad na úrovni, nedělám to zdarma ale na druhou stranu nabízím kvalitu a spokojenost, v případě, že se tak nestane, nepožaduji nic. Ceník nemám, cena od odvíjí od vaší spokojenosti a možností.

Jsem předně zaměřen na vztahou, finanční a posmrtnou (seance, komunikace) problematiku, ale nemám problém podívat se na cokoliv jiného. Stačí napsat a domluvit se.

Zároveň bych také chtěl vyzval ty, kteří mi slíbili kladnou recenzi, aby tak učinili nyní, pokud tu jsou :)

Basten
(23.10.13 / 13:47)
Pokud je to osoba s emailem welcome@seznam.cz, musím říci, že jeho výklad seděl perfektně.

Syndy119
(23.10.13 / 15:18)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, mám kyvadlo už 2 a půl měsíce a trénuji každý den a pravidelně. Ale je tu menší problém :/ Když kyvadlu položím asi tak 20 otázek, tak se splní jen polovina tedy 10 nevíte čím to může být? A přitom vypnu pokaždé mozek a na nic nemyslím, ale kyvadlo mně takto zlobí :/ nevím co mám dělat :/ :(

Michael W. D.
(24.10.13 / 21:28)
Já k vam byl fér, ale nehodlám ze sebe dělat blbce. Opravdu myslíte, že nepřijdu na to, že měníte emaily? To popírání pak již bylo velmi zbytečné, hezký den.

samima
(26.10.13 / 10:21)
Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu Michaelovi za jeho výklad, který seděl úplně přesně. Byla jsem až překvapená jeho přesností a pravdivostí. Ještě jednou moje velké díky.

Megi
(28.10.13 / 08:16)
IP: 46.135.83.*
Dobrý den,Michaele,
pokud bych mohla poprosit i já,nohl by jste mi vyložit mou nejbližší budoucnost?
Děkuji.12,4,1966

Michael W. D.
(28.10.13 / 14:47)
Dobrý den, jistě, napište mi ale prosím na email - z více důvodů.
Thefarseer@seznam.cz

Všem ostatním děkuji za hodnocení :)

Ekla
(29.10.13 / 14:22)
IP: 62.168.2.*
Podvodník

Michael W. D.
(29.10.13 / 19:42)
to tedy nejsem

Dennii
(30.10.13 / 00:14)
IP: 94.113.0.*
Potvrzuji ,že pán žádný podvodník není.Nechala jsem si od něj zaslat výklad a zatím nemohu potvrdit jak se co vyplní, to teprve uvidím ,ale rozhodně to byl obsáhlý a smysluplný výklad!Takže já mohu jen doporučit.

Ekla
(30.10.13 / 08:31)
Jo jo taky mi poslal rozsáhly a smysluplný výklad byla jsem nadšená co všechno mě čeká jak odhadl moji povahu a všechno :) ale když ten samý výklad akorát pozměněný dostala moje kamarádka ....co na to napíše pan Michael? hm :)

Diana
(30.10.13 / 14:07)
Dobrý den, ze soboty na neděli se manželovi oběsila dcera z prvního manželství. Bylo to bez varování.Podotykám, že ji našel její manžel a byla v polosedě na schodech. Potřebovala bych zjistit důvod. Pomůžete nám někdo s objasněním. Tento týden jsme se měli vidět, ve čtvrtek jsme si posílali SMS a nic nenasvědčovalo, že by měla tento úmysl. Byla narozena 28.8.1972 hodinu neznám, akorát vim, že to bylo někdy večer. Moc Vás prosím o odpověď.

Denii
(31.10.13 / 22:28)
Ekla...Aha..No tak to mě nenapadlo...To zní opravdu zvláštně.Kdyžtak můžeme porovnat:))

Ekla
(01.11.13 / 09:31)
Jo to můžem když mi napiste tady email pošlu Vám co poslal mě :) jde mi jen o to aby se nikdo další nenechal nachytat když jsi to vemete je to dobrá finta jak si vydělat...... pošle výklad zdarma rozsáhly a nevím človeku príjde že i pravdivý.....pak je z toho nadšený a řekne si vzdyt ani ty kartářky co vykladají přes email za penízky nepošlou tak rozsáhly výklad a člověk je nadšený a peníze mu pošle tak jak se to stalo mě :) stejně už semnou nekomunikuje tak penize uz neuvidim ale tak co se dá dělat :) celkem to zamrzí že jsou takový lidí.... zdarma asi v dnešní době nic není :D

Ekla
(01.11.13 / 10:25)
Odesláno :)

dablik
(01.11.13 / 10:51)
odpovídá hned a ve spoustě věcí se trefil,doporučuju

Ekla
(01.11.13 / 11:01)
Je to prostě podvodník a co že odpovidá hned moji kamarádce taky poslal výklad hned vždyt to jenom přeposíla a oblbuje lidi takový rozsahlý výklad zabere hodně času a ne aby ho za pet minut posalal :))) asi to tu vložim co posíla všem :)

Jeho výklad :)
(01.11.13 / 11:31)
Dobrý den, konečně jsem si na vás našel čas.

No, nejdříve k vám. Jak se tak na vás dívám, nemohu přehlédnou Váš sklon k záchvatům seberozptylování. Řekl bych, že je to v rozporu se schopností, kterou jste si osvojila - působíte jako duše každé společnosti. Jenže, to je často jen vnější dojem. Vy sama dobře víte, že je to jen zdání. Stává se vám často, že jste ve společnosti a zjistíte, že hrajete jakousi roli - například se usmějete špatným vtipům, jen aby jste pro ostatní nebyla "divná". Na jedné straně jste hovorná a zábavná, ale na druhé straně se stahujete do sebe až do té míry, že jen pozorujete dění kolem sebe a máte pocit viny, že se do něj nedokážete zapojit. V duchu si znovu opakujete rozhovory a přemýšlíte o tom, co ten člověk vlastně myslel, když řekl to a to - jsou to rozhovory, na které by si ostatní lidé ani nevzpomněli.

Tento rozpor jste se naučila zvládat sebeovládáním. Ráda ukazujete světu jak jste klidná a sebejistá - nejvíce je toto sebeovládání patrné ve styku s ostatními lidmi. Chráníte se tím, že si držíte lidi od těla. V minulosti vás lidé zklamali a proto si od nich držíte určitý odstup tak dlouho, dokud se vy sama nerozhodnete, že smějí překročit magickou hranici a vstoupit do skupiny vašich blízkých přátel. Pokud se ale stane, že onen člověk zradí vaši důvěru, připadáte si ublížená a odmítnutá, to je ale naprosto normální pocit.
Protože máte sklon k seberozptylování, dobře si tyto věci uvědomujete. Máte však neobyčejnou schopnost zkoumat dokonce i své seberozptylování, a to znamená, že se zaobíráte tím, jaké je vaše skutečné já. Velmi jasně si uvědomujete své vnější stránky, které ukazujete světu a přemýšlíte, zda tím neztrácíte své já.

Jste velmi tvořivá a zkoušela jste využít svou tvořivost různými způsoby. Možná se nezabýváte ničím specifickým, řekněme kreslením, vaše tvořivost se patrně projevuje méně nápaditými způsoby, ale v každém případě máte živé a přesně utvářené představy, které ostatní někdy obtížně chápou. Máte na sebe vysoké nároky a v mnoha ohledech jste tak trochu perfekcionistka. Bohužel to znamená, že často věci nedotáhnete do konce, protože vás štve představa průměrnosti a nechce se vám začínat znovu. Jakmile se ale pro něco nadchnete, jde vám to velmi lehce. Je velmi pravděpodobné, že jste uvažovala o psaní nějakého literární díla, ale nepustila jste se do toho, z obavy, že by jste nedosáhla přesně toho, co by jste chtěla vytvořit. Máte ale něco, co ostatním lidem často chybí - jasnou představu o věcech. Stále tak trochu váháte o své budoucí cestě.

Vaše vztahy k rodičům jsou a budou vystaveny určitému tlaku. (Jeden z nich už možná nežije, nebo je vám odcizený) Chcete si udržet milující vztah, ale nedávné události vnášejí do vašich vztahů napětí - problém je více na vaší než jejich straně. Vlastně bych řekl, že rodiče si neuvědomují a nevidí jak o těchto věcech smýšlíte. Je to částečne i proto, že jste si v minulosti připadala jako outsider. V současné době jste se s touto rolí ztotožnila a chráníte si ji do té míry, že se vědomě nechcete stát součástí skupiny. To je jenom dobře s ohledem na vaše tvůrčí a pracovní úsilí. S nesmírným cynismem pohlížíte na všechny kdo se chovají jako stádo. Vždycky pocítíte bodavé zklamání, když se po této cestě vydají vaši blízcí přátelé. V duchu to vnímáte jako odmítnutí.
Když už jsme u toho, někdo kdo je vám blízký budu brzo potřebovat vaši radu, je to žena, nebo spíš dívka dlouhých, tmavých vlasů - možná to není vaše rodina, ale berete ji tak. Dobře si rozmyslete radu, pouhé utišení této osobě stačit nebude.

Máte úžasný a suchý smysl pro humor. Duchaplně a rychle nacházíte souvislosti a díky tomu děláte vtipy, které ostatní někdy těžce chápou. Máte v tom takovou zálibu, že si často nacvičujete vtipy nebo pitvoříte hlas, abyste jimi později udělala dojem. To je ale zdravá touha zapůsobit na ostatní, a přestože se za ni tak trochu stydíte, nemusíte si s tím vůbec dělat starosti.
Někdy máte podivný pocit, že jste se měla narodit v jiném století. Možná se v tomhle tvrzení vyznáte lépe než já.
V současné době vás tíží nějaká ztráta.
Cítím, že je v součastnosti nějaký vztah nedořešený. Nějaké dvě významé vztahové události již máte zasebout. A jedna velká vás teprve čeká, myslím, že to bude něco jako setkání. Budete mu velmi nakloněna. Jeho reakce vám však ze začátku nebude moc příjemná, budete to brát jako odmítnutí. Bude hodně záležet na vás a vašem jednání, jednejte s klidnou hlavou a vlídně.
Je docela pravděpodobné, že se o vás již někdo snaží, někdo, koho vidíte spíše jako přítele. Ovšem tento člověk by mohl být velmi vlivný.

Dále vidím, že v současné době kolem vás nebo vašich blízkých dochází k nějakým peněžním přesunům. Buďte tedy opatrná.
Jste od přírody trochu nepořádná, občas vám chybí motivace. Jste ale poměrně úspěšná když se do něčeho pustíte, ale to vás vede také k odkládání úkol na jindy. Snadno se vzdáváte svých snů, když vás napadne něco jiného. Myslím, že by jste se ale měla držet hudby, vlastníte hudební nástroj?
Závěr: jste takový hlavolam, jste bystrá a otevřená spoustě možnostem, což není tak docela běžné. Řekl bych, že by vám prospělo, kdyby jste se méně zabývala sama sebou, odcizujete se tím lidem. Někdy si říkáte, že nepotřebujete partnera, když máte blízké okolo, ale víte, že to tak nejde, nicméně, hledejte, náš osud si tvoříme sami ale i tak cítím velkou příležitost navázat vztah někde okolo září. Pak také vidím nějaký zlom, nebo obrat v prosinci, těžko říct, jestli dobrý nebo špatný. Musíte ovšem zachovat chladnou hlavu a myslet s rozvahou. Zrovna tak zde vidím pracovní příležitost, něco o čem by jste možná za normálních okolností neuvažovala, budete stát před touto otázkou už v brzké době.

Dejte si pozor na modrou barvu, i přesto, že tuto barvu máte ráda, v blízké době na vás bude fungovat jako lákadlo, kterému ale musíte odolat, jděte za instinktem, ten vás nezklame. Naopak zde vidím nějaký obraz květiny, udělá vás to šťastnou i když jde o maličkost. Držte se květin. Také vidím, že je pro vás důležité něco pěkného, myslím že to je prostý humor (?) Je důležité, aby jste se vyvarovala špatné náladě, slunce a světlo tomu pomohou, také vidím nějaké zvíře, jestli ho dosud nevlastníte, měla by jste o něm uvažovat, cítím z něho velkou oporu v čekání i temných chvilkách.
V následující zimě buďte opatrná, vidím nějakou nehodu, uklouznutí, nebo něco takového, nejde říci jestli přímo vy, vypadá to, že budete spíše svědkem něčeho, ale i tak musíte být velmi pohotová a obezřetná.
Jste velmi zajímavá osobnost.

nezabudka
(01.11.13 / 13:05)
TEN ISTY VYKLAD MAM AJ JA ,A JA ZE SOM DOKONALA ,NO SUPER

nezabudka
(01.11.13 / 13:11)
A VER NIEKOMU,VAZNE TRAPNE ,JE MI LUTO ,ZE SA ZARABA NA NESTASTI INYCH ,JE TO TRAPNE

nezabudka
(01.11.13 / 13:18)
asi si zacnem spievat SOM KOCKA ,SOM KUS A TO JE MOJE PLUS...,som blba ,prajem tomu panovi ,aby sa spamatal,ked clovek vedome ublizuje,vrati sa mu to niekolkonasobne,dakujem

Denii
(01.11.13 / 14:46)
Hm super!!! Takže ten samý mám i já..Bomba fakt.Ještě ,že jsem mu nic neposala a nepošlu hajzlovi podvodnickýmu.

Dumaska
(01.11.13 / 14:49)
Je to zmetek, vrati se mu to! Thefarseer, podvodnik a lhar! POZOR NA NEHO!

Ekla
(01.11.13 / 15:12)
Však mu se to vrátí je to hajzl ...hlavně že to víme a už má po kšeftu

Basten
(01.11.13 / 16:50)
I já mám úplně stejný

Red
(01.11.13 / 21:58)
Text se dá v jiné formě najít jako klasický případ textu, který pasuje na většinu lidí. Je od iluzionisty Derrena Browna. TheFarSeer se snažil oblbnout tady ostatní tak, že to rozeslal a doufal, že se někdo chytí.

Smutné, ale i takoví jsou mezi náma. ;)
Berte to s úsměvem, nepodaří se každému ztrapnit se tak rychle...

ivuše
(01.11.13 / 23:54)
Skvělý, i já mám hodně, ale hodně podobný výklad. opravdu jsem věřila, že existují lidé, kteří mají tyto schopnosti, ale teď si myslím, že většina budou jen a jen pěkní podvodníci. Jak má teď člověk věřit kartám?

Denii
(02.11.13 / 03:25)
Ivuše- Věř mi,že jsou.Ale ty opravdové si služby nechají zaplatit a je to jen dobře. Také musí být prověřené.Já to jen zkusila protože jsem si říkala proč ne,ale od téhle doby se budu už držet jen své skvělé duchovní poradkyně co mám a neděla kraviny a psát takovým debilům jako on.To mám za to ,že jsem chtěla ušetřit:-))

Dumaska
(02.11.13 / 07:07)
Tento pan se prezentuje i na lide, sekce magie. V kartach lenormand, kdyz se vratite sipkama zpet, tak spatrite thefarseer. Ma tam i fotku a neco o nem. Proste sikula jasnovidec. Pouze a jen sikula podvodnicek. Vsak on mu to nekdo oplati :-)

ivuše
(02.11.13 / 22:42)
Tak jsem napsala panu Michaelovi, že je podvodník a dělá jakoby vůbec nevěděl o co jde, tak jsem mu napsala o jeho výkladu jak všem píše to samé, tak jsem zvědavá co mi odepíše pan podvodníček.

nezabudka
(02.11.13 / 23:37)
Mne pisal ,ze je zo Svitav,tak osobne sa stretnut nemozeme,a o sebe nenapisal nic,pytala som sa na vek a nenapisal.Ja blbec som mu zaslala 500 korun,bol by frajer ,keby ich poslal spat.

Dumaska
(03.11.13 / 02:06)
Na lide udava vek 22 let. Uz tam vymazal i fotku.

Ekla
(03.11.13 / 10:05)
IP: 83.208.189.*
nezabudka: jo to by byl frajer kdyby nám poslal penízky zpět, ale myslím že už je neuvidíme :(

nezabudka
(03.11.13 / 13:07)
Ekla: Ja by sla 2x do solarka a kupila si flasu sudoveho vina a jasala az do rana bileho/hoci to nerobim nikdy/.Ale, kedze na frajeroch neverime,tak je to srac.S prepacenim za vyraz,ale je vystizny.Prajem mu ,aby mal len tolko,kolko nahrabal od nas.Dnes asi vazne plati,KTO NEKRADNE ,OKRADA RODINU.

Dumaska
(03.11.13 / 13:20)
Dobře si přivydělal. A jistě vydělává dál !

Marťásek
(23.02.14 / 18:44)
Dobrý den,Michaele,
pokud bych mohla poprosit,nohl by jste mi vyložit mou budoucnost?A vztah??Já Martina 26.5.1973 a můj přítel Martin 2.4.1971,děkuji moc.

Red
(23.02.14 / 22:14)
Prosim ty, co si nevsiml, aby si precetli komenty nahore. Thefarseer / Michael W.D. je usvedceny podvodnik, zadnou pomoc od nej necekejte.

Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)