English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zadost o radu

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Zadost o radu

Katy81
28.09.21
16:22
Reg.5.7.19

Chtela bych pohadat o vyklad,zda se spolu k sobe vratime s pritelem
Ja katka 1981 on ondrej 1993
Moc dekuji
 
Hermit
01.10.21
21:22
Reg.17.7.21

Milá Katko,
podle vašich datumů narození byl Ondřej o 12 let mladší než vy, a to podle statistiky prostě málokdy funguje na "furt"... ..to je třeba, abyste vzala v potaz.
12 let je v případě mladého muže docela dlouhá doba, on potřebuje vyzrát a vyzkoušet si i jiné známosti, jinak oba ustrnete a budete ho mít pak na krku jako přerostlé dítě. Věřte, že to pak není dobré, i když teď trpíte tím rozchodem, ale třeba to karty vidí jinak, než jsem napsala výše.
Karty máte:
5/Pohárů - 7/Disků - 9/Disků - 0/Blázen... ..
První karta ukazuje vaše hluboké zklamání, ale já tam vidím i velké odhodlání, získat ho zpátky, takže můj úvod vám asi nijak nepomůže... ..Já bych řekla, že pro to uděláte "všechno", abyste ho k sobě navrátila, tak opatrně... .Zřejmě jste již rozhodnutá ho opětovně kontaktovat a připomínat mu to pěkné, co jste jistě prožili... .apelovat na společné chvíle... ..Nebylo v tom něco ohledně početí dítka? Nechtěla jste s ní dítě a on vycouval? Nebo nejste těhotná, i takové téma tu dává ta 10/mincí... ..Nebo jste společně investovali peníze do společné domácnosti? Hodně jste utráceli v domnění, že se nemůže nic stát... ..
Podle karet je tu možnost, že se nevzdáte a opět nějak navážete na minulost, jenom ten Blázen na konci je poněkud varující, aby to pak nebylo vlastně ke škodě vám oběma... .
Osobně bych se už o něj nepokoušela a hledala zralejšího muže, ale máte svobodnou vůli, jak se zařídíte.
Zdraví Hermit
 
Katy81
02.10.21
20:55
Reg.5.7.19

Velice dekuji,ze jste se mnou ztracel/a cas.jsem vam vdecna za odpověď.o dítěti jsme mluvili(dle meho veku vidite,ze moc casu nemam),ale zacal s tim on... u nas byl problem v komunikaci(nema rad telefon,protoze v pracovnim zivote je jen na telefonu)a taky ho tvoril j3ho kamarad.
Udelali jsme chybu oba a oba ji priznali.
Ano,udelala bych cokoli,abych ho ziskala zpatky... poradite mi prosim jak? ja ho opravdu miluji
 
Katy81
04.10.21
21:36
Reg.5.7.19

Prosim,jak ho ziskat z5
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)