English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Gillensonův zákon nadějného očekávání (zbavený sexuálních příchutí): Nikdy nepodléhej vzrušení, smluvíš-li si schůzku s někým, koho znáš jen po telefonu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vztahy - co dělám špatně? Prosím kohokoliv

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztahy - co dělám špatně? Prosím kohokoliv

The Lucky Strike
30.10.18
16:25
Reg. před 2016

Dobrý den,

Prosím nějakou dobrou duši o výklad na otázku, co dělám špatně, že mám problém najít k sobě vhodného partnera nebo alespoň stálého milence?

Co dělám špatně, že nedokážu zakotvit v žádném vztahu?

Je to pořád dokola... Když mi přijde do cesty někdo milý, spolehlivý, někdo s kým si rozumím a je mi v jeho společnosti dobře... dokážu ho brát pouze jako kamaráda. Ať se jakkoliv snažím, nedokážu se zamilovat. Necítím žádnou touhu, chtíč, vášeň, prostě nic.. Ani časem to nepřichází - naopak, když už se se sebezapřením pokusím dát někomu takovému šanci a zbořit intimní bariéru, jen mě to utvrdí v tom, že přitažlivost ani časem nepřišla. Prostě to nejde

Pak se mi jednou za hodně dlouhý čas stane, že potkám někoho, kdo mě fyzicky přitahuje. Vlivem toho, že ve mě zas někdo po hodně dlouhé době dokázal vzbudit opravdový zájem a touhu, jsem tím člověkem jakoby úplně posedlá. Vypínám racionální uvažování, a i když se ten dotyčný ke mě nechová zrovna nejlíp, nedokážu odolat té touze ho mít, nemůžu ho dostat z hlavy (a to i po dlouhé době, co ten vztah/nevztah skončí). A končí to vždy z jejich strany. Začnou couvat, stahovat se... já to vycítím, reaguju na to... načež se stáhnou ještě víc... já začnu mít strach, úzkosti, začnu na ně naléhat... a to už se stáhnou uplně. Dojde k definitivnímu utnutí kontaktu. Z jejich strany.

Proč se mi to pořád děje? Proč se mi nedaří najít někoho, s kým bych byla schopna utvořit šťastný harmonický vztah? Je to snad nějaké prokletí? :(

Lucie, 30.7.1990
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)