English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

Xenia
15.11.21
11:16
Reg.14.11.21

Přežíváme teď ve vztahu krízi, asi největší co jsme měli za 12 let. Přišla z ničeho ni. Ráda by jsem věděla jako to bude dal pokračovat . Dekuji
 
Hermit
15.11.21
21:50
Reg.17.7.21

Milá Xenio,
nepíšete kolik je vám oběma let, protože krize mimojiné souvisí i s astrologickými "návraty" planet vůči našemu nativnímu horoskopu, například tzv. návrat Saturnův, to je kolem 29 - 31 let... ..a tak podobně.
Karty jsem vytáhla:
3/Hole - Královna Holí - 19/Slunce... .
první karta ukazuje stav "a včil mudruj"... ..co si teď počneme... ... je v tom cizí žena? i to může ukazovat karta Královna HOlí. Hebo je to domácí krize ve stylu "vedení domácnosti, hospodaření v rodině, životní styl rodiny... ..", obviňuje vás, že dělá rozbroje? že jste to vy, kdo se hádá?, touží po klidu, aby mu všichni dali pokoj... ..Také možné zásahy příbuzenstva, to je totiž nejlepší dávat nevyžádané rady... .
Ale nebojte se, Slunce ukazuje, že to překonáte v horizontu půl roku. Ovšem teď ty vánoce, to je vždycky stresovka, tak složte trošku zbraně, ono se to vyjasní.
Zdraví Hermit
 
Xenia
15.11.21
22:58
Reg.14.11.21

Já mám 40 a Evka 32 ano je v tom Ina osoba, žena .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)