English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Zola

V každé ženě je zárodek dobré manželky... Jaký pán, takový krám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

vztah

Maria
29.10.21
12:05
Reg.28.10.21

Maria 27.1.1977 Roman 26.10.1974.Zili sme spolu 21 rokov.
Potom podal o rozvod. On zije sam.Nema milenku. Ja zijem sama .Mam tu deti 20rocnu a 7 rocneho.21 rokov spolu a potom toto.
Preto neviem .Cakat necakat.Stale je tam mozno? Roky utekaju. Dalsie dieta nemozem mat.Ak by sa vratil iba preto ze mu chybame deti aj ja.A to ze zase mi da sancu . Dakujem. Ako vam ukazuju karty.
 
Hermit
13.11.21
19:57
Reg.17.7.21

Milá Maria,
první, co mě napadá je, že to nemůžete vědět, že nemá milenku. Opravdu se můžete mýlit, tak to jen, abyste si nedělala iluze. Může mít známost na "dojíždění", že někdo žije sám, to nic nevypovídá o jeho milosttných eskapádách.
Bohužel manželství, která jsou spolu více jak 15 let - tady je jeden z největších nárůstů rozvodovosti, mě se to stalo po 28 letech... ..takže ať se nám to líbí, nebo ne, je to stále běžnější realita... ..
Vůbec nechápu, proč píšete o dalších dítěti - nezlobte se, ale jako člověk z venku, to na mě dělá dojem, že nemáte představu, co je to mít nakoec 3 děti bez muže... .nebo jestli to neměla být "vějička" - třetí dítě, aby se vrátil... ..Píšu to na rovinu, protože "naříkáte" že už dítě mít nemůžete, jako byste do toho ukrývala naději, že by se vrátil, kdyby vyšlo početí. Tak buďte ráda, že toho jste už ušetřena. To jsou jen těšínská jablíčka.
Karty jsem vytáhla:
Velekněz - Král Holí - 16/Věž
stručně řečeno: už je to pryč... .velekněz - pokud ještě nejste rozvedeni, tak rozvod tu je, Velekněz je autorita, zde úřad, instituce... ..Králo Holí - ten muž to má už "vymyšlené" a naplánované, jak bude fungovat po rozvodu, chce žít podle svého... .Věž ukazuje, že spálil všechny mosty.
Asi jsem vás nepotěšila, ale jak se ptáte, zda čekat či nečekat: no, jasně, že nečekat, pokaždé se zařídit podle aktuální situace, to chcete zbytek života pronaříkat kvůli jednomu člověku... ..
Zaříďte se si nový život, není zbytí, karty ukazují jasně, že žít minulostí je vám ke škodě.
Přeji vám, ať se s tím poperete a věřte, že i tohle přebolí.
Hermit
 
Maria
14.11.21
10:03
Reg.28.10.21

dakujem este pockam.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)