English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Gautier

Všechno pomíjí, silné umění je věčné: busta přežije město, verš přečká bohy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

Jahůdka
18.03.19
15:26
Reg.26.4.21

Dobrý den, ráda bych znala odpověď na otázku. Jak to prosím jak to vypadá mezi mnou a mužem v partnerském a později i manželském vztahu? On 11.05.1978. Děkuji :-)
 
Koník
18.03.19
15:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, ještě prosím váš datum.
 
Jahůdka
18.03.19
15:43
Reg.26.4.21

Já 17.08.1988. Děkuji
 
Koník
18.03.19
15:59
Reg.7.6.18

Dobrý den, určitě je tam mnoho energie, neb Mars je tady velmi aktivní, bohužel ale napadá také Lunu,Mars je však z vaší strany, kdy energie, která se může dostat až do hněvu může způsobit nepříjemnosti, Slunce jsou také v napětí, oba máte své vize a směry, své ego a vyhraněné názory, silná Plutonická vazba a to i negativní, hrozí, žárlivost, vztek, manipulace, velká záchrana je Venuše která je dobře aspektovana a přináší přitažlivost, lásku, hlavně konjunkce s Jupiterem je skvělá. Vyhýbat se tedy hadkam a snažit se vždy umět si o všem rozumně promluvit. Láska tam je hluboká. Kde je Pluto není povrchnost.
 
Jahůdka
18.03.19
16:11
Reg.26.4.21

Moc Vám děkuji za odpověď! Až neuvěřitelné, jak jste to vystihl. Bohužel ale momentálně nejsme už spolu, přesto stále jsme v kontaktu a stýkáme se. Vím, že mě v srdci stále má, ale říká, že se bojí se mi znovu otevřít, protože jsem mu hodně ublížila, a proto se vídá i s jinými. Mám to tedy chápat tak, že vidíte, že i přesto všechno spolu budeme?
 
Koník
18.03.19
16:17
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano ta šance je veliká, protože kde je aktivní Pluto tam dochází velmi často při rozchodu k opětovnému spojení.
 
Jahůdka
21.03.19
10:44
Reg.26.4.21

Ještě jednou dobrý den, zda-li je to možné, měla bych na Vás ještě jednu otázku. Psal jste, že šance je veliká, bohužel ale teď to spíš vypadá, že nemá potřebu semnou být v kontaktu a spíše je v kontaktu s těmi dalšími, které ho neustále uhání.
A já nevím, co mám dělat.

Moc děkuji.
 
Koník
21.03.19
11:48
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně má hodně nepeti, plus také chaos, protože Venuši má v opozicí na Saturn,to dává blok plus Neptun na Venuši a to dává zmatek a iluze, je třeba pár dnů počkat Venuše bývá tak dva dny v aspektu, Neptun musíte vydržet několik měsíců.
 
Jahůdka
21.03.19
12:17
Reg.26.4.21

Jak to myslíte, že je třeba pár dnů počkat a pak zase několik měsíců?
Omlouvám se, jsem zmatená.
 
Koník
21.03.19
12:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše je teď u něho v napětí se Saturnem, Venuše je rychlá planeta což znamená že za dva dny se zlepší u něho city a emoce. Co se Neptunu týče ten se pohybuje velmi pomalu, takže bude v napětí s Venuší dlouho nicméně je to jiný charakter, jsou tam city a emoce, jen mohou vytvářet zmatek, je potřeba aba vnímal ve vztazich realitu bude mít tendence unikát do fantazie apod.
 
Jahůdka
21.03.19
13:01
Reg.26.4.21

Dobrý den, děkuji moc za vysvětlení. Už tomu rozumím.
Co pro to mohu udělat já?
Bojím se, že když si to neuvědomí,tak spolu nebudeme.
Prosím a Vy nás dva vidíte, že i přes tohle všechno spolu budeme?
 
Koník
21.03.19
13:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano vidím již začátkem příštího měsíce bude spojení Venuše trigon Pluto, Seextil Venuše. Navíc se mimo jiné transitně dostane Jupiter do trigonu na Slunce a pocítíte velkou energii.
 
Jahůdka
21.03.19
14:07
Reg.26.4.21

Moc Vám děkuji za Váš čas a za pomoc
 
Jahůdka
31.03.19
12:19
Reg.26.4.21

Dobrý den, psal jste, že i přesto všechno nás vidíte spolu. Tak jsem myslela, že se tím zase začneme pěkně pomaličku zbližovat. Jenomže spíš to je naopak. Kontakt víceméně žádný. Nechápu to a nerozumím tomu :-(
 
Koník
01.04.19
16:40
Reg.7.6.18

Dobrý den, dejte tomu čas,přílišná snaha blokuje, uvolněte se, neb jedině tam kde dojde k uvolnění se může rozproudit energie.
 
Jahůdka
01.04.19
17:45
Reg.26.4.21

A i když Vám povím, že mi dnes řekl,že někoho nového poznal? Tak i tak stále to nic nemění na tom,že nas vidíte spolu?
 
Koník
02.04.19
08:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, to jsou právě ty okamžiky, které vás posouvají, když mu teď dáte svobodu, je to první krok k tomu, aby se k vám vrátil.
 
Jahůdka
02.04.19
10:56
Reg.26.4.21

Dobrý den, právě jsem to udělala a nechala ho jít. Mám ale veliký strach, že se nevrátí. Přesto ale v to budu stále věřit, že spolu máme být.

Ještě jednou Vám moc děkuji.
 
Koník
02.04.19
11:44
Reg.7.6.18

Dobrý den, vím že to není nic příjemného a vyžaduje to velkou vnitřní sílu, překonat bolest, se kterou zůstávate opuštěná, ale věřte že nezustávate, vesmír vám přichází na pomoc, ukáže vám mysteria lásky, která nejsou jen o prožitcich které přináší sladké blaho, ale i samotu a odloučení, kdy dostanete šanci se posunout a uvidět vztah z jiné perspektivy. Teď jste silná, síla přichází v bolesti a věřte že on to pocítí. Probudí se. Staňte se pozorovatelem bolesti, která jak přišla, tak i odejde a už vás nikdy nic takového nezraní. Nechte ji proplout vámi skrz a brzy se dostaví příliv radosti.
 
Jahůdka
13.04.19
22:21
Reg.26.4.21

Hezký večer, jen jsem Vás chtěla informovat, co se stalo. Opravdu jsem si to uzavřela a šla dál s tím, že když to tak udělám, tak to bude první krok, aby se ke mně vrátil. A do té doby žít prostě dál svůj život.. A co se stalo? Zamiloval se do jiné prý, a ještě mi to musel říct? Myslím si, že to zas stejnak nevydrží a skončí stejně, ale proč mi to musel říkat? Nechtěla jsem to vědět.Ta bolest v srdci se nedá zastavit.
Teď vidíte, že on se neprobudí ani to nepocítí.
Jen bych ráda znala odpověď, proč????
 
Koník
30.04.19
08:01
Reg.7.6.18

Dobrý den Venuše vám přechází přes Mars a Slunce v sextilu na Venuši, nic k lepšímu se nezměnilo?
 
Jahůdka
30.04.19
10:02
Reg.26.4.21

Dobrý den, bohužel se nezměnilo nic.
Ten den jsem mu řekla, že chci ukončit veškerý kontakt mezi námi, protože bych nezvládla se zase cokoliv dozvědět o něm a o ní. A on mi na to řekl, že to bude respektovat a respektuje i na dále. A ještě mi pak napsal, že mě vždy rád uvidí a kdybych něco potřebovala, tak vím, kde ho najdu a že mi přeje, abych byla šťastná.
Takže od toho 13.dubna jsme úplně bez kontaktu a vůbec o něm nic nevím, jen toho, že nastoupil do nové práce a že zřejmě s tou holkou stále je (ale to je jen má domněnka, zase ale kdyby nebyl, tak by se mi ozval).

Takže vidíte, že jsem pro něj jen kamarádka a nic ví


Co si prosím o tom myslíte?

Moc děkuji.
 
Koník
30.04.19
11:24
Reg.7.6.18

Dobrý den, vůbec se tím netrapte, on má na velmi dlouhou dobu Neptun v kvadratuře na Venuši, což v překladu znamená velice zmatené vnímání vztahu a lásky, nemáte zapotřebí se stát jeho předmětem iluze, to znamená že žena která teď s ním je není vůbec jeho láska, ale mámení a rozpustí se dřív cipozdeji.
 

Jahůdka
01.05.19
12:48
Reg.26.4.21

Dobrý den, moc Vám děkuji za takovou odpověď! Skutečně jste mě tím překvapil, vůbec bych něco takového nečekala. Jsem Vám vděčná za to dobré i to špatné, co od Vás uslyším.
Říkáte, že není jeho láska?
A já ano? Já jsem jeho láska?

 
Koník
02.05.19
09:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte mezi sebou na celý život silně aspektovanou Venuši a Lunu, a to je dost na to, aby se to nazvalo láskou.Ktera ovšem prochazi krizi, vy to však berte pozitivně.
 
Jahůdka
03.05.19
09:38
Reg.26.4.21

Dobrý den,na celý život? Opravdu? Takovou odpověď jsem vůbec nečekala,tak to je úžasné.
Zároveň ale neuvěřitelné,když momentálně má vztah s jinou a na mě zapomněl. Proto nerozumím tomu,jak myslíte,že to mám brát pozitivně?
 
Koník
06.05.19
08:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, pozitivně proto, že jde o určitý posun vnímání vztahu,v tom smyslu, že vesmíru není proti vám.
 
Koník
06.05.19
08:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, pozitivně proto, že jde o určitý posun vnímání vztahu,v tom smyslu, že vesmíru není proti vám.
 
Jahůdka
06.05.19
12:34
Reg.26.4.21

Dobrý den, nevím, jestli to dělám správně, ale snažím se na tom pracovat a věřit vesmíru.
Ještě bych se ráda zeptala na to, jak jste psal,že máme mezi sebou na celý život silně aspektovanou Venuši a Lunu, a to je dost na to, aby se to nazvalo láskou.
Podle toho rozumím, že život strávíme spolu. Jen to chce čas, než zas nalezneme společnou cestu.
A můj dotaz zní, jestli vidíte, že je tu možnost, že třeba jeden z nás to může blokovat a tím ten náš osud celý změnit? Nebo to na celý život vážně bude.

Moc mi pomáhate! Za to Vám patří obrovské díky! :-)
 
Koník
06.05.19
14:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, nebylo by dobré vyčítat si blokovaní toho druhého, máte sice oba poškozené Slunce, což znamená, že tam na nějaké úrovni probíhá boj ega a příjmutí toho druhého, plus vy máte narušený Mars a jeho Luna (city, emoce) získala nějaký pocit nepochopení, což je oboustranné, neb jeho Merkur nemá zase pochopení pro city vaší Luny,. Je třeba také vnímat nativni horoskopy, tedy individuální každého z vás, kdy jeho vlastní Neptun napadá jeho vlastní Venuši a vznika zmatek, zároveň to však souvisí s vámi oběma, neb dochází k procesu transformace. Nezapomínejte na Plutonickou vazbu, kterou máte mezi sebou velmi silnou a ta vás pravděpodobně dá opět dohromady, je to velká síla.
 
Jahůdka
11.05.19
19:23
Reg.26.4.21

Dobrý den, stále se řídím Vaši radou a pomáhá mi to, opravdu!
Jen dnes mě moc rozhodilo to, že právě dnes slaví narozeniny a je u ní doma a i s jeho dětmi. Takže už si získala i je :-(
Tak jsem se moc chtěla zeptat, jestli nevidíte alespoň nějaký malý posun? Je to ale si moc brzy,viďte
 
Koník
12.05.19
08:57
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně máte v napětí Pluto Merkur, aktivuje to hluboké pocity, které mohou být nepříjemné, také Mars je v napětí, to vše za pár dnů přejde, důležité že Venuše vám momentálně dělá trigon na Saturn a Uran, přinese osvobození od negativních pocitu a Saturn novou stabilitu na poli vztahu, důležité je zůstat uvolněná.Z jeho aktivit si nic nedělejte a vůbec se netrapte, on je momentálně pod vlivem Neptunu dá se říct nepřítomen ohledně vnímání lásky.
 
Jahůdka
12.05.19
11:22
Reg.26.4.21

Děkuji Vám opravdu za velmi rychlou odpověď. S Těmi hlubokými pocity máte naprostou pravdu. Nechtěla jsem o něm nic vědět a shodou okolností jsem se to zase musela dozvědět. Ona bydlí v domě a to blízko, má i malé dítě. A když vím, že celý víkend spolu strávili jako rodina, je mi hrozně.
Jak prosím myslíte, že je nepřítomen ohledně vnímání lásky? - Jako ohledně vnímání lásky ke mně nebo k ní?
A Vy dokážete vidět i to, jak to vnímá ona?

Znovu moc děkuji.
 
Koník
14.05.19
09:53
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně je ohledně lásky a vztahů všeobecně ovlivněn iluzemi a mýlnými představami, touhami a cíli, je v opojení Neptunu, ubírá se mlhou. V životě každého člověka přijde období, kdy Neptun ovlivní určitou oblast, je to karmická záležitost, až se Neptun uvolní,posune, procitne.
 
Jahůdka
26.05.19
20:54
Reg.26.4.21

Dobrý den, situace se příliš nezměnila,spíše naopak. Kontakt mezi námi už není vůbec žádný, jako by jsme byli dva cizí lidé.
Prosím ráda bych se znovu zkusila zeptat, jestli náhodou u Vás není vidět nějaká změna?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)