English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

Hanaq
12.08.18
16:31
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobry den,drive jste mi psal,ze nekdy v srpnu bych mela mit konstelace na vazny vztah , muzete se mi presneji podivat kdy by to melo probihat?Mne se prave minuly tyden ukoncil vztah muzu rict , ze me to hodne mrzi az jsem z toho prekvapena - docela mi to ubralo energii, je mozne , ze se tento vztah obnovi?Dat.nar.19.6.1975 ve 12:24 hod.Krupina.Dekuji.
 
Koník
13.08.18
07:21
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše vám jde přes Pluto, to není růžový sad, když vznikají vztahy, většinou nějaká stará kapitola končí,nebo se posouvá na vyšší úroveň, pakliže skončil, je to pouze znamení, že ten člověk nebyl pro vás a že vás čeká někdo jiný,a v podstatě brzy,Slunce máte navíc v trigonu na Jupiter, nalaďte se na dobrou náladu.
 
Hanaq
13.08.18
08:14
Nereg.

IP: 178.255.168.*
No prave o te Venusi pres Pluto jste na mi psal,ze mam sanci na vaznou znamost.A muzete se mi podivat obecne co mne ceka na obdobi treba do konce září? Dekuji.Hana
 
Koník
13.08.18
08:36
Reg.7.6.18

Dobrý den, tak Jupiter vám bude dělat ještě příznivý trigon na Saturn v oblasti financí, ovšem na IC vám přijde Saturn , kde je navíc Pluto v opozici na Nativní Saturn, čekají vás ohledně domova změny,větší a přísnější režim, možné bloky a potíže, možná řešení bydlení, či nějaká nespokojenost, Saturn tedy bude vyžadovat dát si věci ohledně domova do pořádku.
 
Hanaq
13.08.18
14:10
Nereg.

IP: 178.255.168.*
No ted v tuto chvili vubec nevim,co bych mela resit ohledne rodiny nebo domova .A dokdy by melo trvat toto obdobi?Hana
 
Koník
13.08.18
16:25
Reg.7.6.18

Dobrý den, to ani v tuto chvíli ještě nemůžete vnímat, neb to je otázka dvou let, teprve je na hrotu (začátku) Saturn je pomalá planeta, pán času a trpělivosti.
 
Hanaq
24.08.18
08:51
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den, můžete se mi ještě jednou podivat kdy mám vhodne obdobi na navázání vztahu?Děkuji. Hana
 

Koník
24.08.18
14:41
Reg.7.6.18

Dobrý den paní, v podstatě ho máte teď, Slunce vám stojí na Venuši, ta je zase v příznivém postavení s Uranem, maté teď celkové pěkné transity.
 
Hanaq
24.08.18
15:01
Nereg.

IP: 178.255.168.*
A myslíte tím na navázání vztahu na delší Dobu?
 
Koník
24.08.18
15:23
Reg.7.6.18

Ano Slunce na Venuší je velmi dobrý transit na navázání pevnějšího vztahu.
 
Hanaq
24.08.18
18:58
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Já sice astrologii moc neovládám, ale vím jak mám umístěny planety v nativu , Venuši mám ve lvu a slunce je teď již v panne... . Vy píšete, že mi teď jde slunce přes Venuši.
 
Koník
24.08.18
20:12
Reg.7.6.18

Dobrý den, musel jsem poplést nativ, zaměnit ho, moc se omlouvám,transitní Merkur vám jde přes Venuši a transitni Venuše je v trigonu na Merkur, to je v podstatě dobré ohledně vztahu taky. Uran je však v napětí s Marsem, může přinášet podrážděnost.
 
Hanaq
25.08.18
07:40
Nereg.

IP: 178.255.168.*
To nevadí, jen mi to nějak nešlo dohromady, když je už slunce v panne.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)