English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

dana43
18.06.18
19:29
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,co ke mě nyní cítí muž 1.12.1965. Zda na mě občas mysli nebo je dobře celou záležitost mezi námi brát jako uzavřenou. Váhám zda mu dnes poprat k svátku nerada bych se tak nějak vnucovala, připomínala pokud o to nestojí. Děkuji Dana nar. 5.5.1972
 
Koník
18.06.18
20:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, neváhejte a napíše mu, právě je u něj Merkur v trigonu na Lunu, uvidíte že ho to potěší. Další věc kterou mezi sebou máte a možná vás to překvapí, Váš Saturn blokuje jeho Lunu, cití tedy zmar svých citu, z toho potom bývá nedorozumění a velmi jste se měli často tendence i přehlížet
.
 

18.06.18
20:19
Nereg.

IP: 62.245.65.*
Je možné se společně posunout do vztahu?Cítí ke mě nějaké hlubší city, nevyjádřil se jedna se pouze o zdvořilostni konverzaci? Děkuji Vam za odpověď.
 
Koník
18.06.18
20:41
Reg.7.6.18

Mezi vámi je pouto, máte sice také pár aspektů, které vztah staví do trochu nesoucitne atmosféry, Saturn dělá hodné bloků u vás, ale určitě tam není jen zdvorilost. Hlubší city k bambus cítí.
 
dana43
23.06.18
11:33
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla jsem se ještě zeptat, pokud je, jak jste psal , mezi mnou 5.5.1972 a mužem 1.12 1965 pouto a cítí hlubší city a nejedna se o zdvorilostni komunikaci, tim ze si mysli, ze by jeho city vyšly na zmar, neposune se dal ? Dva roky se ke mne vrací formou praní k svátkum Atp. Očekávat jakýkoliv posun, z jeho strany je zbytečně očekávání?velmi rada bych ho poznala a ještě se s nim jednou setkala, ale on to svým způsobem nedovolí, nechce...
 
Koník
23.06.18
14:25
Reg.7.6.18

Dobrý den,ta šance je tu velká, ale co se týče iniciativy budete muset začít vy, vy ve vztahu k němu představujete Saturn vůči jeho Luně, jsou tu blokovány Emoce, on je projeví, pokud bude cítit volnou cestu.
 
dana43
03.07.18
11:59
Reg. před 2016

Dobrý den, děkuji za Vaše odpovědi. Jeste by mne zajímalo, pokud tedy já 5.5.1972 muži 1.12.1965 nevyjádřim city jako první , jak jste psal v předchozí odpovědi a rozhodnu se již ho nekontaktovat, už se sám neozve, vicemene mu nesejde, nezáleží,nestojí o to , abychom se poznali...
 
Koník
03.07.18
12:38
Reg.7.6.18

Dobrý den, pokud je blok Luna Saturn, kdy on je Luna, bude pasivní na maximum a ne že by jste mu byla volná, ale proto že se naopak cítí on jako ten odmítaný.
 
dana43
03.07.18
13:55
Reg. před 2016

zkusím mu vyjádřit , ze by možná bylo dobře se poznat víc, protože tady tyto jeho dvouleté návraty bez posunu k jakémukoliv výsledku jsou přinejmenším zajímavé, tak uvidíme , jestli se nezasekne úplně... děkuji
 
dana43
03.07.18
15:19
Reg. před 2016

Ještě by mě zajímalo, je to dobře vyjádřit mu city, je schopny je vůbec opětovat, otevřít se a mít vztah?
 

Koník
03.07.18
15:34
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano je, tady je právě znát to blokování Saturn Luna, vy musíte více věřit jeho citum a on bude poté schopný se projevit,je mezi vámi pěkný aspekt Luna Venuše a byla by to škoda.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)