English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah

carmina
13.06.18
16:34
Reg. před 2016

Dobry den,chci se zeptt kdy asi potkam muze pro trvaly vztah prip.kde.Hana 19,6.75 Dekuju.
 
Koník
13.06.18
16:54
Reg.7.6.18

Dobrý den, vážný vztah čekejte v Srpnu, Venuše vám půjde přes Pluto , tím že bude Merkur retrogradní, může jít o někoho,koho znáte z minulosti,není podmínkou, muže to být na základě minulosti jiné.
 
carmina
15.06.18
16:22
Reg. před 2016

Je mozne vyčíst jeste neco více k tomu vztahu?Více okolností atd... .a take by me zajimalo,co by jste mi rekl na duchovni stranku,ja jsem se tim par let zabyvala,ale pak jsem mela krizi v osobnim zivote a asi jsem prestala verit nebo co.Chci se k tomu vratit ,jenze uz nemam k tomu ten tah.Podivejte se mi na to prosim.
 
Koník
15.06.18
16:59
Reg.7.6.18

Dobrý den,ano, v tu dobu bude zrovna transitující retrogradni Merkur přímo na vaší radixové Venuši, přesné v tu dobu půjde transitní Venuše na vaše Pluto, což znamená že bude docházet k hluboké transformaci, něco bude ve vztahu velmi nového, přesto bude aktuální nějaká minulost, právě díky retrogradnimu Merkuru, bude v tu dobu ve Lvu a tedy vše bude okořeněné jakousi zábavnou vibrací. Ještě se podívám na to duchovno.
 
Koník
15.06.18
17:06
Reg.7.6.18

Tak zde bych řekl že ta Luna ve Štíru, ktera je v konjunkci s Uranem vám dává hodně duchovního náhledu, kdy Uran vám dává vlastně energii blesku, můžete vnímat mnohot věci na sensitivní úrovni, zaznamenávat a přijímat signály.
 
carmina
15.06.18
17:16
Reg. před 2016

To znamena,ze se muzeme potkat nekde ve spolecnosti?
 
Koník
15.06.18
17:20
Reg.7.6.18

Ano přesně tak
 

carmina
16.06.18
12:30
Reg. před 2016

Dekuju a kouknete mi prosim jeste na nynejsi praci,pracuji ve zdravotnictvi,treba jak to tam vidite dal,jak dlouho tam budu,jestli mne ceka zmena ohledne prace atd.?
 
Koník
16.06.18
12:49
Reg.7.6.18

Dobrý den, nevidím tam přímo změnu Neptun prochází 6,místem práce, který vás podporuje na bázi zdravotnické a bude tam ještě dlouho, ale vidím boj o moc, Pluto kvadratura Mars Jupiter, tenhle aspekt dává dravou povahu, proto je potřeba ji přijmout, protože ji bude zapotřebí, v podstatě se s ní dá daleko dojít, i když může někdy působit potíže v podobě pocitu, že máte nepřátele.
 
Koník
16.06.18
12:52
Reg.7.6.18

Tím že je tam Jupiter, bude vám nakloněn, Slunce vám brzo navíc půjde hrotem práce MC, tedy od vašich narozenin,bude Slunce svítit na vaši práci a budete se cítit dobře.
 
carmina
16.06.18
13:05
Reg. před 2016

A co to znamena boj o mocze si mam prosadit to sve?... .nebo jak to mam chapat?... . a kdy to ma priblizne nastat?
 
Koník
16.06.18
13:08
Reg.7.6.18

Ano přesně tak, to už je u vás aktuální aspekt. Jde o dlouhodobé transity tzv pomalých planet, kdy na rozdíl od těch rychlých osobních, se věci vyvíjejí pomaleji.
 
carmina
16.06.18
13:19
Reg. před 2016

Ok,a jak to u mne vidite na pristi rok,mam tam v nejake oblasti zmeny?
 
Koník
16.06.18
13:47
Reg.7.6.18

Tam Už se to buďe jen lepší, navíc Jupiter bude v trigonu na svoje natalní postavení, také můžete očekávat velké zklidnění, radost a úspěch
 
carmina
16.06.18
14:00
Reg. před 2016

Dekuju,doufam,ze to vsechno preziju ve zdravi:-)
 
carmina
16.06.18
14:00
Reg. před 2016

Dekuju,doufam,ze to vsechno preziju ve zdravi:-)
 
carmina
18.06.18
19:14
Reg. před 2016

Dobry den,chci se zeptat na Venusi,kdyz kszdy rok prechazi pres Pluto,to znamena ,ze tehdy je vzdy sance na vazny vztah?A konkretne u mne to vidite i na spoluziti?
 
Koník
18.06.18
19:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, Pluto vnáší do Venuše, která takto přes něj přechází, tu největší sílu a hloubku ze všech planet nejvíc, pro nezadané či, v lásce nešťastné tak nastává povětšinou transformace, tzv znovuzrození, i ti kteři vztah mají, cití že postupují na jiný level lásky, staré vnímání bývá nahrazené zcela něčím novým, přichází zcela jiný pocit. Ano
 
carmina
18.06.18
19:54
Reg. před 2016

A je mozne zjistit jaky to bude clovek,neco o nem?A jeste mi prosim napiste o Saturnu v desatem dome u mne v Raku.Ja ho po cely zivot vnimam jko blokaci,neumim se v praci uvolnit,travim tam spoustu casu,ale vse mi prijde jako drina i ohledne vztahu v praci.
 
Koník
18.06.18
20:32
Reg.7.6.18

Dá se soudit na základě vašeho radixového postavení a místě partnerství kde máte Mars v 7 domě, že pritahujete muže s charakterem spíše asertivním, více se takto bez datumu nedá zjistit. Co se týče Saturnu v 10 domě v Raku, je třeba vědět že máte Saturn situován v kvadratuře na Mars, kde vznikají bloky a právě je li Saturn v 10, místě kariéry, věci se občas zdaji obtížnější , Mars se umí nadchnout a Saturn dá blok, je třeba vždy vydržet a překonat to, postupně Saturn odměňuje za výdrž a povýšuje, i když se to zdá nemožné tím že je v Raku, a je to tedy generační záležitost může dávat takový charakter jako poznávání vlastních citu a emocí, neb je zde tendence je potlačovat.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)