English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah - paní Kett

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah - paní Kett

Marhaba
06.02.20
14:27
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kett
06.02.20
15:36
Reg.5.2.20

Dobry den, zajimavy vyklad - vsechny karty jsou vzhuru nohama. To samo o sobe znamena, ze jste v pasti svych pocitu, svych drivejsich zavazku (moc prace kolem?)

Vyklad:
Situace: 5 holi
Nestane se: 10 mecu
Stane se( doporuceni): 8 disku
Vede to: 9 mecu

Interpretace:

Vsechny karty ukazuji na zradu v minulosti - tak velkou, ze prinasi tolik zasti, ze nevidite dobro, ktere kolem vas krouzi. Bohuzel at k teto situaci vedlo cokoliv, je dulezite pochopit, odpustit a jit proste dal. Pokud mate pocit, ze jste neco delat nemela, pak vas instinkt byl spravny a je potreba utect z toho ven. Za kazdou cenu.a posledni karta rika, ze resite co nemate, abyste nemusila resit to opravdu dulezite. Je pro vas prave ted partnerstvi to co potrebujete? Nemela byste se ptat na neco jineho?
 
Marhaba
06.02.20
16:47
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kett
07.02.20
11:07
Reg.5.2.20

Koukala jsem jak to muzete zmenit - mate tam Milence - to znamena ze ten strach prekonate.

Doporucuji proste primocarost. Oni sice vsichni utecou hned (aspon s nimi neztracite cas) a obcas to nekdo ustoji - a ti pak stoji za zvazeni.

Prestante premyslet jak se ostatni budou citit kdyz to reknete jak to citite, a proste to reknete. . . Ono se to vyselektuje samo. Kazdopadne musite se smirit s tim ze se vam to stalo, ne protoze to je normalni, ale protoze vas to melo naucit vetsi sebeucte.
 
Marhaba
07.02.20
12:09
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kett
07.02.20
12:42
Reg.5.2.20

Muzu vam rict co jsem delala ja: kdyz jsem potkala nekoho kdo o me jevil zajem rekla jsem: jsem stara 🐄, nemam casu nazbyt. Nesnasim lhare, nechci si hrat, drogy neprichazi v uvahu, musis chodit do prace, penize se nedelu jsou do kupy a dohromady rozhodujem.

Vsichni zdrhli - az na jednoho. Jsem s nim 15 let, 12 let syn, 1 rok vdana 😁
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)