English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Příčina, proč pro většinu žen přátelství tak málo znamená záleží v tom, že tak fádně chutná tomu, kdo okusil lásku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Velmi prosím pana Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Velmi prosím pana Koníka

momo89
21.11.18
12:28
Reg. před 2016

Dobrý den, milý pane Koníku,

nějak se mi už tři roky kazí, na co sáhnu a připadám si, že se ze své situace nikdy nevyhrabu. Chtěla bych Vás poprosit, zda byste se mi nepodíval, jestli najdu do půl roku práci? Podaří se mi získat místo, které budu umět skloubit s dálkovým studiem?

Také mě zajímá, jak to bude s mužem (7.3.1991), já (22.7.1989)? Případně objeví se někdo jiný, s kým budu šťastná?

Děkuji za Vaše odpovědi a Váš čas.:)
 
Koník
22.11.18
08:19
Reg.7.6.18

Dobrý den, je dobré vědět, že veškerou stabilitu může narušovat u vás Uran, který je v kvadratuře na Slunce a všechno o čem se můžete domnívát že mate pod kontrolou vám může narušit, ale zároveň je dobré vědět, že vám to jen ukazuje, které struktury je třeba nechat zmizet a které zůstanou pro váš prospěch, Slunce teď máte velmi dobře aspektované, takže ta šance že vás podpoří po pracovní stránce tady rozhodně je, co se týče toho muže, je tam plno harmonických aspektů, ale i poškozená Luna Marsem, pozor na hádky a spory, plus Saturn stíní Slunce, může vás nějak omezovat.
 
momo89
22.11.18
08:37
Reg. před 2016

Dekuji za Vasi odpoved.Pekny den.
 
momo89
26.11.18
02:26
Reg. před 2016

Dobrý den,

chtěla jsem se ještě zeptat, udobříme se s daným mužem, o kterém jsme již spolu bavili? Z nějakého, pro mě neznámého důvodu, se stáhl.
Děkuji za odpověď.
 
Koník
26.11.18
08:08
Reg.7.6.18

Dobrý den paní, Venuší máte pravé v sextil na Mars a Merkur v trigon na své nativní postavení, je pravděpodobné že se to zlepší, zkuste také trochu iniciativy, sextil vyžaduje první krok a zlepšit se to.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)