English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Trápení - děkuji moc za odpověď

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Trápení - děkuji moc za odpověď

michda9
10.08.21
22:23
Reg.8.5.18

Dobrý večer,
trápí mě odpověď na otázku zda jsem udělal co jsem mohl. Umřel mi dědeček skoro pod rukama. Skoro, protože podle doktorů umřel až v nemocnici. Trápí mě otázka zda jsem udělal vše co jsem mohl. Doufám, že se má alespoň teď dobře. Od té doby se můj život hodně změnil. Proto bych byl rád, pokud bych se dozvěděl pravdu.

Také bych se rád zeptal, zda se dám dohromady s jednou slečnou. Život v osamění už mě nebaví.

Datum narození:24.04.1999
Její datum narození: 5.12.2001

Předem moc děkuji za odpovědi. Opravdu budu velmi rád.
 
Hermit
15.08.21
11:54
Reg.17.7.21

Milý Michale,
domnívám se, že se tak jmenujete:)První část vašeho dotazu je docela zvláštní, neboť se ptáte na minulost, které se už nedá změnit. Tady se většina ptá na budoucnost, ale chápu vás. Mohu vám ujisit, že tarot odpověděl velmi krásně, že si nemáte dělat starosti. První karta Poslední Soud - následuje 6 Pohárů a Královna holí. Stručně řečeno, byl to jeho čas, duše dostala "zaopatření tak v novém světě" a vy zbytečně propadáte smutné nostalgii. Královna Holí pak oceňuje vaši oddanost a schopnost pevného přátelství, které jste s dědečkem měl. Je vám to přičteno "k dobru".
Druhá část vašeho dotazu, týkající se potenciálního vztahu s onou slečnou: slečna je tu zobrazena jako 2/Mečů - je zřejmě nesmělá, váhavá, netroufá si projevit své city, na venek může působit neústupně a chladně. Následuje 5/Pohárů - 5/Holí a Páže Pentaklů... ..tak to ukazuje velmi pomalý vývoj situace... .na nějaké blýznivé vzplanutí dvou mlaďasů to není:)... .Rozcházení, dohady, zklamání, někdo do toho bude nejspíš zasahovat. Je ta slečna "volná", nebo je momentálně zadaná? Pokud je tomu tak, tak bych radila jít o dům dál. Nicméně to Páže ukazuje na vaši vstřícnou nabídku, tak pokud se vám tak hodně líbí, tak to zkuste, ale moc šancí tomu do konce roku nedávám.
Mějte se hezky a na dědečka vzpomínejte jen v dobrém.
Hermit.

 
michda9
15.08.21
12:21
Reg.8.5.18

Moc děkuji za Váš výklad. Jsem velmi vděčný.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)