English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Lessing

Málo by toho bylo na světě podniknuto, kdybychom pořád hleděli na to, jak to dopadne.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

TAROT - pomoc při porozumění výkladu

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

TAROT - pomoc při porozumění výkladu

Adel
31.08.18
21:16
Reg.31.8.18

Zdravím, ti co umí s tarotem, nevíte co znamená tento výklad?

Byla to otázka na vztah jisté osoby ke mě a vyšlo mi: 5 a 8 mečů (otočených),
dvě hole a otočený vůz.

 
Odpoveď
01.09.18
15:17
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Dobrý deň,osoba na ktorú ste sa pýtali v tarotových kartách je sebecká,myslí len sama na seba ,vidí iba svoj úspech neberie ohľad na Vás ,čiže nič perpektívne ,faloš,môže sa stať niečo neočákavané,nemusí to byť pre Vás príjemné ... ja by som to definovala tak ,že veľa vecí viete ,ale dali ste si obrazne "šatku cez oči ,nevidím a nepočujem nič zlé" .Obrátené polohy kariet, sú väčšinou zosílený význam .Ja ked vykladám vačšinou ,iba z rovných polôh ,ostatné karty mi aj tak odhalia všetko potrebné ,počet kariet mám indivuduálny 9 až 12 kariet ,pri väčšom výklade 32 kariet ,treba dať aj na intuíciu ,kombinácie kariet ,sem tak povykladať doma príbuznym a sledovať priebeh či sa veštby plnia ,ak áno je to na dobrej ceste .Prajem veľa úspechov vo veštbách ,pekný deň
 
Adel
01.09.18
20:41
Reg.31.8.18

děkuji
 
Otázka
01.09.18
22:24
Nereg.

IP: 37.58.6.*
Prosím mohla bych se i já zeptat ptala jsem se na zdraví a vytáhla jsem si kartu ďábel 2 pohárů a 10 pohárů.Mě to připadá že mi to spíš odpovědělo na vztah.Mohu se zeptat na váš názor.Dekuji vám za případnou odpověď.
 
Odpoveď
02.09.18
18:54
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Zbavíte sa choroby napr,nespavosť,alergia,nejaký neduch ktorí Vás dlhšie trápi a nastanú zdravotne veľmi dobre časy,bez chorôb .Pekný deň
 
Verunika
02.09.18
20:27
Reg.13.8.17

mozem poprosit odpoved aj pre mna o usmernenie,davam si to kazdy rok,ako sa budem citit a co zazijem od narodeniny po dalsie moje narodeniny
1/ako sa budem citiť po celý rok-10.holí *tak budem nejako moc v strese,citit sa tak prepracovana, bez energie*a som tam doložila a bolo kralovna poharov*asi že budem nejako precitlivela ta kralovna poharov.alebo zamilovana*
2/co prinesie rok mojim financiám*- kralovná mincí *tak pekna karta, financie by mali byt v pohode, že budem mat stály príjem,
3/čo sa odohraje v rodine-8.mincí *tak opať tiež pekna karta budeme tak spolu držať a stretavať sa s dcerkami a vnučatami,ako teraz*staršia dcerka čaka v oktobri 3 - tie babatko,tak sa narodí a prinesie nám radosť
4/ako budem na tom zdravotne- pustevník *snad dobre*
5/čo mi prinesie laska,partnerstvo,vztahy-zamilovaní*tak nakoľlko som už velmi dlhu dobu sama bez partnera, tak táto karta by mi mohla priniesť vzťah, si myslím koneeeecne*
6/čo ma bude omezovať?-eso pohárov *tak asi ta zamilovanosť mi bude niekedy na prekažku*
7/zamestnanie,čo ma čaká- páža pohárov*tak by som mohla dostať nejaku ponuku,ktora by ma potešíla, pracujem v podatelni uz 22 rokov, čiže taka stabilna praca*musim doplnit,ze žial som po 23 rokoch odisla z roboty po dohode ,takze som od 1.5.2018 na urade prace,tak asi bude to nejaka ponuka odmladsieho cloveka
8/spoločenský život-viselec *tak ten nebude nijaky, nebude nejaky vesely, taky,asi ako doteraz*
9/shrnutí,aky bude tento rok- blázen *tak asi nieco nove by mi mohol priniesť, aj začiatok vztahu aj nejaka ponuka v praci,proste noby začiatok*
tak akurat ta 10.holí ako sa budem citit je trosku stresujuca,ale myslim, že tento rok konečne by sa mohla objaviť už u mna laska, ked som taku dlhu dobu sama a nejako som nemala štastie na mužov a aj v práci by som s a potešíla nejakej novej ponuke,čo ma poteší,lebo nemam dobrú kolegynu,tak sa budem tešiť
ak mi odpoviete,teda ze ci som si tie pozicie dobre interpretovala, budem naozaj rada,lebo sa mi to tak vzdy nejako splni,ked si to davam ,vdaka Vierka
 
Odpoveď
02.09.18
20:47
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Pani Vierka ,Vaša interpretácia je správna ..10 palíc vo vašom prípade by som interpretovala takto :problémy sa čoskoro vyriešia. Námaha dosiahnuť určitý cieľ,je to aj karta workoholikov,takže asi rada a veľa pracujete ,staráte sa o rodinu , jednoznačne treba pracovne poľaviť ... :-)
 
Otázka
02.09.18
20:49
Nereg.

IP: 37.58.7.*
Děkuji vám mnohokrát za odpověď. Tak to je pro mne dobrá správa. Ten ďábel moc není hezká karta ale ty dvě to jsou karty vztahů tak proto jsem si to myslela.Ale když to byla odpověď na zdraví tak to je vynikajici odpověď. DĚKUJI
 

Verunika
02.09.18
21:06
Reg.13.8.17

dakujem pekne za vasu rychlu odpoved,a mate pravdu ,ja som taky cinny cloviecik,takze rada pracujem a teda ako som pisala,som bez roboty od maja,takze by som mohla mat zamestnanie do konca roka? a na pozicii laska ked som vytiahla zamilovani, teda znaci,ze by ma mohla postretnut konecne tento rok laska?,a este k tej robote ano mam starsiu dcerku ktora ma 2 syncekov a casto jej pomaham varovanim,takze som taka pracovita,dobra ste ma odhadla
 
Odpoveď
02.09.18
21:25
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Ako ste sama vyššie napísala ,veštbu ste vykonala od narodenín -do dalších narodenín .Veštba by sa mala naplniť do tej doby .Myslím ,že s prácou ,financiami ani novým vzťahom by nemal byť problém ,ale všetko treba nechať dozrieť,odpočívať
a rozmýšlať nad tým ,aký je život senzačný ,ak máte rada hory ,turistiku čo si myslím ,že áno ,veľká šanca ,že tam stretnete niekoho Vám milého :-)Prajem príjemný večer a dobrú noc
 
Verunika
02.09.18
21:34
Reg.13.8.17

dakujem velmi pekne mila pani za opat rychlu odpoved, ktora ma potesila,tiez sa tak venujem tarotovym kartam,ale som taky samouk a veru kazdy rok si to davam mala som narodeniny v aprili,cize do aprila 2019,a preto som chcela aby mi niekto poradil,ci som si to dobre vylozila,preto si to od vas velmi vazim,ze ste mi odpisala,a presne ste ma opat odhadla,ze mam velmi rada hory,prechadzky prirodou,lesom,velakrat sa prechadzam sama,tak este raz velke dakujem a vam tiez peknu pokojnu nocku
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)