English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Nietzsche

Po dvou věcech touží pravý muž: po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu - nejnebezpečnější hračku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Studium-Prosím Koník

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Studium-Prosím Koník

bc1900
12.06.18
12:18
Reg.1.4.18

Dobrý den, od září začínám studovat, takže by mě zajímalo, jak se mi bude ve studiu dařit. 1.3.1996. Děkuju za výklad.
 
Koník
12.06.18
12:41
Reg.7.6.18

Dobrý den,hned do Záři je tam kvadratura Uran na svém natalním postavení,on už tam v podstatě na nějakém Orbisu je, coz znamená, že to pro vás bude úplná změna,možná zcela jiný pocit než na který čekáte, blíží se vám také Neptun ke Slunci, který tam bude velmi dlouho, Neptun je pomalá planeta, nese sebou, fantazii, iluze, ale i intuitivní a citlivé chápání, vždy záleží, jak se toho človek ujme, velmistr dobrá zpráva je že od Prosince můžete čekat velké změny a transformaci, Jupiter vám přechází přes Pluto a čeká vás úplně nové já, budete silnější, s novým náhledem, a je třeba být jen pozitivně naladěna.
 
bc1900
12.06.18
19:52
Reg.1.4.18

Moc děkuju za výklad! Můžu se ještě zeptat, jak se bude vyvíjet vztah s bývalým přítelem? Znovu se mi vrátil do života a nějak nevím, co s tím. 16.5.1994.
 
Koník
12.06.18
20:55
Reg.7.6.18

Vy máte mezi sebou pěkné, ale i trochu divočejší aspekty, zvláště Mars je v napětí a Uran dělá problémy, to že jste se vrátili zařídily Luny, které máte v těsné blízkosti,příští měsíc to bude pěkně napjaté Venuše bude kvadratovat Pluto v opozici na Mars, to znamená vždy buď úplné rozpadnutí vztahu a nebo upevnění a vy sama, nebo vy oba na základě svých vibrací tomu napomůžete, pokud budete cítit že vás to brzdí a nikam to nespěje, vztah se rozpadne.
 
bc1900
13.06.18
20:58
Reg.1.4.18

Já to spíše vidím na ten rozpad, protože si nemyslím, že to mezi náma má cenu.
Ještě bych se chtěla zeptat.. Mám teď nějaké zdrav. problémy, takže by mě zajímalo, jak se bude vyvíjet léčba.
 
Koník
13.06.18
21:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, je možné že pokud je to chronického původu, neb Neptun se vám blíží ke Slunci, mohlo by se to táhnout docela dlouho, ale vám teď začíná Slunce kvadratura Saturn, což mohlo spustit nějaké potíže, za tři dny by již měly být znát změny k lepšímu a Merkur který vstoupil do Raka vám v tu dobu začne dělat trigon na Slunce a přinese dobre zprávy.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)