English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Stretnutie

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Stretnutie

AMY
10.07.18
07:41
Reg.29.10.16

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako ma vníma muž Andrej 5.6.1978. Bude ešte nejaké stretnutie? Ľudmila 4.9.1988. Ďakujem pekne.
 
Koník
10.07.18
14:25
Reg.7.6.18

Dobrý den, tady jsou blokována Slunce, každý máte svoje odlišné názory a směr, stejně tak
Luna na Slunce blok, Komunikace by šla, tady je energie, ovšem je třeba vzdát se touhy manipulovat, žárlit, mstít se apod, neb Mars s Plutem jsou v opozici, Saturn zde podpoří stabilitu pokud do toho oba vložíte energii.Ohledne transitů, ty naznačují že se vrátíte.
 
AMY
10.07.18
15:07
Reg.29.10.16

Ďakujem pekne. Je tento muž voči mne úprimný? Chcem sa ešte opýtať, aké typy mužov momentálne priťahujem a či mi príde seriózny muž do života v blízkej dobe. Ďakujem.
 
Koník
10.07.18
15:45
Reg.7.6.18

Máte mezi sebou v napětí Neptun, ale to bude tím že první dojem byl jiný než poznání poté, ale jinak jsou tam aspekty znací určitý spoleh, jaké muže do života pritahujete bez času narození mohu soudit dle Marsu v Beranu, rázné přímočaré, asertivní, možná trochu sobecké.
 
AMY
10.07.18
16:08
Reg.29.10.16

Čas narodenia je okolo 19tej 4.9.1988. Príde mi do života seriózny muž v blízkej dobe? Ďakujem veľmi pekne.
 
Koník
10.07.18
16:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, v Záři čekejte transformaci ve vztahu, sice ještě tento měsíc vám půjde Slunce přes Venuši, ale Venuše tak či onak v Září přes Pluto a bude to pokud hledáte a čekáte novy vztah, tak přijde. Pokud ve vztahu budete případně s dotyčným, vztah se prohloubí, dostane nový charakter.
 
AMY
18.07.18
16:50
Reg.29.10.16

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či nastala nejaká zmena u tohto muža Andrej 5.6.1978. Mali sme ďalšie dve stretnutia, nič neprichádza z jeho strany. Ako ma vníma? Mám pocit, že je sebecký. Má význam naďalej sa stretávať? Ľudmila 4.9.1988, čas narodenia okolo 19tej. Ďakujem pekne.
 

Koník
19.07.18
08:35
Reg.7.6.18

Dobrý den, už brzy spolu budete opět v kontaktu, Venuše vám jde na Slunce v sextilu na Pluto přičemž Merkur se blíží k Descendentu.
 
AMY
23.07.18
14:27
Reg.29.10.16

Dobrý deň, včera sme sa mali stretnúť, nakoniec to zrušil. Bol v tom dôvod naozaj ten, že sa necítil dobre alebo to bola obyčajná výhovorka? Má voči mne nejaké city? Andrej 5.6.1978, Ľudmila 4.9.1988. Ďakujem pekne.
 
Koník
23.07.18
14:35
Reg.7.6.18

Dobrý den, nevím jaký měl problém, Ale včera měl Slunce v napětí s Venuší, takže tam měl opravdu blok již za pár dnů kolem 26 bude mít příznivě aspektovanou Venuši, kdy by mohlo dojít setkání
 
Pan Koník
24.07.18
09:19
Nereg.

IP: 94.112.112.*
Pane Koník mohu se zeptat na období 14 dnů jak se bude dařit celkově? Mám pocit, že se nedaří v žádné oblasti.Myslím tím práce, soukrpmí, finance. děkuji. Nar.9 srpen 1966
 
Koník
25.07.18
07:15
Reg.7.6.18

Dobrý den Venuše vám teď přechází přes Pluto,Uran možná transformace, nějaký nový start, možný vztah, zlepšení finanční stránky. Dobrý aspekt i na Neptun, splnění nějakého snu.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)