English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Stehovani

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Stehovani

carmina
13.06.18
16:56
Reg. před 2016

Doobry den,podala jsem si zadost o byt a rada bych vedela ,kdy ho dostanu,kdy vidite stehovani?Dekuju za odpoved. Hana nar.19.6.75 Slovensko
 
Koník
13.06.18
17:53
Reg.7.6.18

Dobrý den v polovině Října vám jde Slunce přes Uran a Saturn vám začíná aspekt stability na Lunu, tam už by mělo být pozitivně jasno, ale bude to hodně dynamické období, hektické.
 
carmina
13.06.18
18:04
Reg. před 2016

A ohledne ceho hekticke?Dekuju moc za odpovedi.Hana
 
carmina
13.06.18
18:04
Reg. před 2016

A ohledne ceho hekticke?Dekuju moc za odpovedi.Hana
 
Koník
13.06.18
18:34
Reg.7.6.18

Když jsou takové vazby na Uran, přináší to sebou i nervozitu, Plus Mars bude také v napětí, můžou to být i problémy v rodině trochu, s partnerem příkladně. Nechci vás nijak lekat, důležité je že to dopadne dobře. V tu dobu zkrátka stěhování bude.
 
carmina
13.06.18
18:55
Reg. před 2016

Tak to moc dekuju,jeste bych se rada zeptala na praci anebo praci na doma,chtela bych delat neco co by me bavilo,naplnovalo,ale nemuzu prijit na to co,neco co by me do budoucna uzivilo.Mam jasno v tom ,ze ohledne stravy ne.Muzete mi poradit?
 
Koník
13.06.18
19:30
Reg.7.6.18

Znáte čas narození? , podívám se jaké máte postavení ohledně práce. Nezažila jste poslední dobou problémy v práci? Retrogradni Saturn vám kvadrátuje Pluto, přičemž to transitni vám půjde brzy do opozice, je to doba kdy je potřeba smířit se a přijat zničení dosavadních struktur, aby se člověk mohl posunout.
 

carmina
13.06.18
19:43
Reg. před 2016

Cas narozeni 12:24krupina... ..mne prijde,ze mam neustale nejke potize v přaci jak v kolektivu,nebo nadrizeny anebo ztrata prave atd... .hodne resim praci,ale vztahy obecne,tam mam pocit,ze se to cim dal horsi.
 
Koník
13.06.18
20:05
Reg.7.6.18

Máte Slunce velmi blízko Středu nebes (MC), kariéry, Saturn máte v 10 domě, je v kvadratuře na Mars, to je velmi obtížný aspekt, vyžaduje dotahovat věci do konce, v životě dává hodně zábran a bloku, ale když se člověk naučí jít přes překážky, tak přichází naopak velká síla, vy to máte spojené s prací, Saturn v 10 domě je v podstatě v perfektním postavení, vytáhne člověka nahoru, vy se musíte snažit jít vysoko Saturn vás podpoří, neuchylujte se k práci která by vás nenaplnovala, máte v podstatě před sebou skvělou kariéru, když zahodite strachy a půjdete do toho naplno, Mc v Raku, vy se hoďite mezi lidi, na cesty, komunikace, neuzavirejte se, Vládne vám Luna v 2 domě, máte smysl pro cit ostatních lidí, umíte naslouchat, pomohat, poradit, jste energická, Mars v Beranu v 7 domě, určité zároveň máte štěstí na energické partnery, mnohdy až moc. Nyní vám za pár dnů kdy slavite narozeniny půjde Slunce právě místem kariéry, je to váš čas, kdy budou stať sluneční paprsky při vás.
 
carmina
13.06.18
20:18
Reg. před 2016

Dekuju moc za odpoved,ale neni jen o tom ,co by clovek chtel,pokud jde o napady,tech bych mela dost,v mem pripade jde take o finance a ty bohuzel nemam ani pro zacatek .Stava se mi,ze i kdyz odnekud dostanu trochu financi ,brzy se objevi neco,kdy je zas vydam a podotykam,neni to utraceni.Nekdy mne to tady prestava bavit,porad neco resit,kdyz ne praci ,tak vztahy,finance anebo zdravi.
 
Koník
13.06.18
20:33
Reg.7.6.18

Tomu rozumím, není to snadné, Jupiter se za krátko otáčí do přímého pohybu, prochází vám místem financi, bude mnohem lépe, nikdy nic nevzdavejte, uvidíte že se vsechno v dobré obrátí.
 
carmina
13.06.18
20:37
Reg. před 2016

Ano,moc dekuju,take preji Vam vse dobre.
 
carmina
14.06.18
16:14
Reg. před 2016

Dobry den,muzete mi prosim ze vcerejska jeste dovysvetlit ty napetove vazby,ktere bych mela mit kolem pol.rijna ... .zajimalo by me jak dlouho ty potize budou trvat.A je to nejaka zalezitost , ktera ma byt ukoncena,vyresena anebo co mi to ma prinest?Hana 19.6.75 Krupina 12:24
Podivejte se mi na to prosim.
 
Koník
14.06.18
16:55
Reg.7.6.18

Dobrý den, jde o to že transitujici Uran se nachází v opozici na váš Uran nativní,což je velká energie ohledně změn,jde hlavně o místo financí, tam dojde ke změnám, různým tlakům, kdy se vyplatí uvolnit, protože Uran si to stejně zařídí po svém, tam je nevýhoda že ob vždy udělá neco jiného než člověk čeká, ale v podstatě proto, že člověk většinou sám o sobě postupuje špatně a Uran tak vždy přinese čerstvý vítr, což je pak pozitivní pro další směřování. Vy máte radixovy Uran na hrotu 2 domu, takže peníze budou velmi aktuální. Saturn bude v dobrém aspektu. Budete mít energii dravce, Pluto kvadratura Mars Jupiter.
 
carmina
14.06.18
17:08
Reg. před 2016

Ano je to mozne.Ja i neco ocekavam,ze se bude dit .A tedy pujde jen o finance?A jak ma tedy clovek vedet ,jestli postupuje spravne nebo spatne.?... jak pisete.A moc dekuju za odpoved.
 
Koník
14.06.18
17:27
Reg.7.6.18

Ano půjde o finance, druhý hrot je také o osobním prostoru a obecně hodnotách, Saturn vám také půjde do IC což je domov, vznikne tak zcela nový start ohledně domova,Saturn nutí člověka jednat disciplinovaně a na základě tohohle přináší pocit klidu a jistotu, nemusite se bát že by jste jednala špatně,nebude co pokazit. Prvek stability se dostaví a poté již budete následovat správnou cestu.
 
carmina
14.06.18
17:46
Reg. před 2016

Dekuju moc,pradvdepodobne to nebude snadna zalezitost,ale hlavne je,ze s dobrym koncem,tedy pro mne.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)