English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Macaulay

Raději bych byl člověkem v podkroví se spoustou knih, než králem, kterému se nechce číst.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Stehovani

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Stehovani

Hanny
12.06.18
13:53
Reg. před 2016

Dobrý den,chci se zeptat budeme se tento rok s pritelem stehovat a najdeme byt kde budeme spokojeni? Děkuji 26.7.1990.
 
Koník
12.06.18
14:17
Reg.7.6.18

Dobrý den již v polovíci Prosince by jste se mohli těšit na Vánoce v novém bytě, to bude Jupiter v přesném trigonu na své natalní postavení, který bude navíc procházet přes Pluto, což je transformace a nový začátek, nový start.
 
Hanny
14.06.18
18:59
Reg. před 2016

Děkuji,a mohu se jeste zeptat na novou praci do ktere nastupuji 1.7. zda to bude má stabilni práce kde budu spokojená?:-)
 
Koník
14.06.18
21:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, vypadá to dobře, velmi pěkná aktivace hned první den, kdy vám Slunce stojí na Venuší v trigonu na Mars, bude tam energie, bude se vám tam líbit,nicméně přijdou, dny tak první dva měsíce, kdy Uran vytvoři kvadraturu na Slunce a budou prichazet pochybné myšlenky, poté se to zlepší, a pravděpodobně tam zůstanete.
 
Hanny
19.06.18
09:28
Reg. před 2016

Ano,ty myšlenky občas jsou:/jinak to bude super:-) děkuji. Mohu se ješte zeptat zda budu stále do budoucna s tímto mužem 23.7.1990. Nebo mi přijde do života brzy jiný muž-nový vztah?
 
Koník
19.06.18
09:54
Reg.7.6.18

Dobrý den, jak určité sama víte, u vás dokáže být pěkně bojová nálada mimo jiné.Mars v napětí se Sluncem. Hříčkou generačních planet, jsou li v blízkosti a u vás tedy rozhodně jsou bývá to že příkladně u vás dvou je Venuše přesně naproti Uranu a naopak, což vkládá od vašeho vztahu neobvyklosti, originalitu, možná i vaše setkání bylo něčím zvláštním a stejně tak to bude, dokud budete spolu, ale bude to pokaždé jinak, někdy tam je touha to celé skončit,takže u vás je možné cokoliv, Jupiter teď u vás přechází přes Pluto, takže vás čeká čeká nějaký nový start, a je možné že právě ve vztahu, ale spíše až se dá Jupiter do přímého směru, to půjde i Slunce přes osobní planety.
 
Hanny
19.06.18
10:44
Reg. před 2016

No prave my jsme jen o 3 dny od sebe,ale vždy se nejak doplnujeme. Jsme spolu skoro 5 let,ale krize občas přijdou:/Jde spiš o to,že já chci dítě a On nee..Máme oba jiný vztah k dětem,já je miluju a mu zase vadí. Chci se zeptat kdy presne se dá u Mě Jupiter do přímého směru, kdy půjde i Slunce přes osobní planety? děkuji
 

Koník
19.06.18
10:58
Reg.7.6.18

Dobrý den ,tam je to tak rozeskupeno že v průběhu Července a Srpna Slunce kdy vám půjde Slunce přes Jupiter, tí je vždy všemi pěkné období a Jupiter začátek Srpna bude na obratu přes Pluto, je třeba dodat že vámi začíná Uran kvadratura Slunce, kdy budou touhy po změnách obzvlášť silné.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)