English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Prišvin

Vše krásné na zemi je od slunce a vše dobré od člověka.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sen o zemřelé babičce

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Sen o zemřelé babičce

Nika8808
17.08.18
22:09
Reg.21.1.17

Před nedávnem nám zemřela babicka, ke které jsem měla velice citový vztah. Měli jsme to štěstí, ze jsme měli možnost se s ní rozloučit. Sice byla v umělém spánku a dýchal za ní přístroj ale doktor nám řekl že nás i tak slyší.. Doufám, že slyšela co jsem ji říkala.. Pořád čekám, jestli zamnou přijde. A pořád nic. Akorát asi před třemi týdny se mi zdálo že mi někdo sedí na posteli a říká mi ať si na cestu na dovolenou vezmem něco k jídlu. Myslela jsem si že na mě mluví přítel tak jsem otevřela oči ale on spal. Nevím, jestli se mi to jen zdálo ale jsem přesvědčena, že to byla babicka. Zdálo se o ní akorát mé desetileté dceři. Prý ji babicka říkala ať si o ní nedělá starosti. Nicmene v jednom rámečku mám její fotku a v druhém rámečku fotku kde mě drží na klíně když jsem byla ještě batole. V pondělí ráno když jsem vstavala do práce tak ta fotka byla v ramecku na krivo. Dnes jsem si všimla že i ta fotka semnou je na krivo. Je tu někdo, kdo by mi dokázal říct, co to znamená? Babicka se narodila 7.11.1943 a zemřela 17.7.2018.Ja se narodila 11.5.1988
 
Koník
19.08.18
09:35
Reg.7.6.18

Dobrý den, existují energie, na bázi nehmotného těla, které navštěvují své blízké, zejména pak fotky bývají často spadnuté, posunuté,velmi je vyčerpává hýbat s věcmi, ale na nějakém úrovni umí mnoho věcí, převážně pak komunikovat, předávat myšlenky, vejít do snů, či nechat pocítit svou přítomnost, umí se také napojit, vejít do vás, zvlášťe pak citliví jedinci se slabou ochrannou vrstvou mají jakoby otevřeno. Je potřeba to přijmout v klidu a popřát lásku, aby se duše mohla posunout,a pokračovat do jiných dimenzí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)