English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Tamaru

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Tamaru

Vanilla
14.09.19
11:32
Reg.17.1.19

Dobrý den Tamarko, prosím podívat se u mne na vztah s tímto mužem Jarda 23.2.1974 a Hana 19.6.75 prestali jsme komunikovať. Bude to pokračovať dal anebo potkám někoho jiného, příp. kdy? A prosím i na práci, jak to u mne vidíte v práci třeba do konce roku.Moc děkuji za odpověďi.
 
Tamara A.
16.09.19
02:54
Reg.6.8.16

Dobrý den, Hano,
karty vztah s panem Jardou nevidí. V oblasti vztahů mi ukazují, že budete nějakou dobu sama, ale nezoufejte, je to období, kdy budete hledat sebe samu, kdy si ujasníte, co od života chcete. To vše se vyplatí, protože v průběhu příštího roku potkáte muže, se kterým budete mít plnohodnotný vztah.
Držím Vám palce.
TA
 
Vanilla
16.09.19
14:04
Reg.17.1.19

Dekuju za odpověď a koukněte mi ještě prosím na práci jestli tam mám nějakou změnu anebo změnu obecně v něčem ? Hana
 
Tamara A.
24.09.19
05:45
Reg.6.8.16

Dobrý den, Hano,
karty mi změnu v oblasti práce neukazují, ale pokud se podívám na současnou situaci, tak vidím pozitivní stav a tedy není důvod práci měnit.
TA
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)