English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím poustevnici o radu v oblasti vztahů

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím poustevnici o radu v oblasti vztahů

Andrian
02.07.21
14:36
Reg.21.10.20

Milá poustevnice, obracím se na Vas s prosbou o radu, věštbu ohledně možného nasměrování v lásce... doléhá na mne samota a ráda bych sdílela lásku s někým, kdo to ocení a opětuje. Mám naději? Nebo se mám smířit s osamělým životem? Co změnit, aby mne partneři neopouštěli? Někdy jsem už zoufalá a hrozně unavená z neustálých nových začátků... případně prosím o nahlédnutí, co se pokazilo naposled mezi mnou (Andrea 21.1.1979) a mou poslední známostí (Rostislav 10.11.1981). Bylo nám spolu tak krásně a najednou to ukončil... moc a moc děkuju.
 
Poustevnice
04.07.21
12:32
Reg.17.7.21

Milá Andreo,
to, že to pán ukončil, to se bohužel děje stále více a více... .sama jsem to několikrát prožila a prožívám... ..a to jsem byla vdaná 28 let za prvního mužského, kterého jsem potkala... ..Napíšu to natvrdo, jak to vidím já, bez karet: ono je to takový šport: však všude nabídka jako obložený stůl... ..podobné jako když si můžete celý den vybírat v obchodě... ..neuvěřitelná nabídka a rozežranost... ..Nemusíte dělat vůbec žádnou chybu, prostě nabažení se a jdu o dům dál. Ano, je to cynické a drsné... .Tihle motýlkové si stále myslí, že někde je lepší "prsatice", lepší tělo, lepší milenka... ..lepší... ... bla, bla... ..a opačně to platí i pro ženské... .
Ale vyložila jsem LeNormand Dámu a karty, které má okolo sebe. Je to jen do konce roku:
Dáma má v bezprostřední blízkosti kartu Pána, ona však hledí do minulosti a hledá na sobě chyby, což je zbytečné... ..Pán hledí opačným směrem a následuje ztráta a vydátí vaší už tak nestabilní energie... .takže opět stejná písnička. Na závěr karta, které radí, abyste posílila vlastí Ego a obrátila min. do konce roku svou pozornost na sebe a hýčkala se... .
Nikde není totiž psáno, že osamělý život musbí být zákonitě smutný a zoufalý, to si jen namlouváte. Jak to bude dále, to se udiví. Teď je tu jen takový letní flirt a pak konečně zabere a začnete věci rovnat podle svého.
Tak se toho nebojte.
 
Andrian
06.07.21
19:05
Reg.21.10.20

Milá poustevnice, moc děkuji za radu a věštbu. Moc mi pomohlo to takto "slyšet". Děkuji, vážím si Vašeho času i pomoci. Mějte se krásně. A.
 
Andrian
20.10.21
20:05
Reg.21.10.20

Milá Hermit, jste úžasná, vše se vyplnilo, včetně intenzivního flirtu, vlastně dvou (I když já si myslela, že by to přece jen mohlo být víc, ale užila jsem si to, nebo ještě užívám, hodněmi to zvedlo sebevědomí... ).
Nicméně bych vás chtěla moc poprosit o nahlédnutí, co mne ve vztazích čeká dál. Stále bych si přála, abych pro někoho znamenala něco víc než zábavu (I když i to je fajn, přiznávám, ale... víte, jak to myslím).
Moc děkuju za Váš čas, Vaše slova, Vaši podporu. Andrea (Vodnář 1979).
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)