English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Mičurin

Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím paní Wraith - karma

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Wraith - karma

Mihed
26.02.21
15:04
Reg.26.10.20

Dobrý den, paní Wraith.
Lze vidět, jak bude pokračovat nynější vztah mého manžela s jeho milenkou, kvůli které nás opustil?
Děkuji, Mar
 
Wraith
05.03.21
11:50
Reg.28.8.20

dobrý den,
potřebovala bych vědět jejich datumy narození a také jména. Ale dopředu ted cejtím, že mi karty nemusí říkat nic , co by jste neměla vědět a do čeho vám osud nebude chtít nahlédnout. protože by jste se měla zaměřit na svůj život, svojí cestu a né něčí jinou. to není již Váš problém, není to váš ukol to řešit. Musíte se zase začít koukat dopředu, né dozadu a stagnovat a čekat, až si někdo uráčí se vrátit. Vím, je to těžké ale to výzvy jsou ale pak dostanete odměnu. Jsme tvořiteli svého života, opravdu si ho chcete dál tvořit tak,že budete čekat na někoho kdo vám za to nestojí a tu pravou opravdovou lásku Vám nedá, protože možná karmický úkol jste si již splnili a máte plnit již další??

Pokud budete chtít, objednejte se na výklad. Toto bych asi nerozebírala uplně na věštírně. Je to komplikovanější výklad.

Hezký den
Wraituše

fb: Wraith Tarot Kartářka
 
Mihed
08.03.21
12:30
Reg.26.10.20

Dobrý den, paní Wraith.
Děkuji za odpověď a navedení jiným směrem.
Manžel mi natolik ublížil,že ho zpět absolutně nechci a ani mu nejsem schopná kdy odpustit. Spíše jsem to brala jako způsob jak všemu porozumět - to on byl nevěrný a teď mě ještě šikanuje a vyhrožuje místo aby se kál. Jeho despotický otec se mi zase mstí místo aby si usměrnil syna. Nerozumím tomu. V novém vztahu dělá vše, co "u nás" striktně odmítal.Já naopak mám snahu jít dál.Jenže čím víc mě "zašlapuje do bláta", tím hůře odolávám.
Přesto moc děkuji a třeba nastane ještě ten správný čas, kdy mi budou karty/osud nakloněny :-)

(Michal 3.4.1981, Hedvika 9.3.1975)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)