English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím paní Tamarku - dítě

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Tamarku - dítě

Janie-Z
29.08.17
13:26
Reg. před 2016

dobrý den, mohli byste se prosím podívat, zda se nám v budoucnu s manželkou podaří mít dítě? Já Jan 3.6.1971, manželka Andrea 16.4.1977. Děkuji.
 
XxxXxxXxx
29.08.17
16:05
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Nedá mi,aby som nezareagovala JANIS1,nechápem prečo píšete po česky,keď každá Vaša predošlá otázka bola v slovenčine a už vôbec nechápem Vašej otázke,pokiaľ si spomínam vždy sa navážate do pani Tamary a zasypávate ju stále novými otázkami a ak veštec nereaguje podľa Vašich predstáv ste nepríjemný.Kôli takým ako Vy,nás veštci opúšťajú... ..
 
Janie-Z
29.08.17
20:29
Reg. před 2016

Nechápu, oč Vám jde. Pokud paní Tamara nechce odpovědět, neudělá to. Takže Váš vstup do cizích diskuzí je naprosto zbytečný.
 
Tamara A.
02.09.17
17:38
Reg.6.8.16

Dobrý den, pane Jane. Děkuji za milá slova ohledně pana Janis1. Občas se stane, že se někomu můj výklad nelíbí. Nezlobte se na pana Janise1, má těžké období a od karet prostě očekával něco jiného, než mu karty ukázaly. Vám děkuji za milou podporu. TA
 
Tamara A.
02.09.17
17:46
Reg.6.8.16

Dobrý den, Janisi, Janie-Z, Jane, nebo jak, bohužel má odpověď bude stejná, ať se zaregistrujete pod jakoukoli přezdívkou nebo na mě budete milý či kritický. Karty bohužel dítě mezi Vámi a Vaší partnerkou nevidí. TA
 
Janie-Z
02.09.17
20:16
Reg. před 2016

Dobrý den, děkuji Vám za odpověď ale ty výklady Vám vychazejí rozdílné na základě stejných údajů... nezlobte se, nechci Vám dělat špatnou reklamu ani tady začínat nejaké špatné konfrontace.Přeji Vám i Vašim fanouškům na tomto fóru hodně zdraví a štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)