For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 19.8.2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.8.2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard.

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kliatba 18.08.22 / Kristína v Kouzla a magie
Kouzla na lásku17.08.22 / Marian v Kouzla a magie
Kliatba 17.08.22 / Kristína v Kouzla a magie
jedna a ta samá osoba14.08.22 / Dajda v Sny

Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Böll

Malá láska se může za jistých okolností zvrhnout ve velkou nenávist, velká láska jen v úplnou rezignaci.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Prosím paní Hermit ohledně finanční situace

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Hermit ohledně finanční situace

lenca84
16.11.21
01:46
Reg. před 2016

Dobrý den, moc Vás prosím o výklad ohledně mé finanční situace, jestli se aspoň maličko v krátké době zlepší, nebo jestli budu pořád obracet každou korunu.. Mám pocit, že je to čím dál horší a skoro už nevím, jak dál, jestli to s holkama utáhnu.. Moc děkuju, já jsem Lenka, nar. 1.5.1984

Hermit
17.11.21
19:00
Reg.17.7.21

Milá Lenko,
zřejmě žijete sama s dětmi, ale utáhnout se to prostě musí. Co nám jiného zbývá... .je dobré připravit se na horší, ale doufat v lepší. Nejsme žádná výjimka - každá generace se potýkala s krizemi... .
Karty jsem vytáhla:
Páže Mečů - 13/Smrt - 2/Hole - 18/Luna... ..
Řekla bych, že tak do vánoc to bude na dřeň, ale ta karta Smrt není žádné úmrtí, ale prostě ukazuje, že to minulé skončí - takže vzhledem k tomu, jak to vypadá v tomto státě, vám přeci nemůžu psát, že to bude "velký dobrý", ale soudím, že si přesto maličko polepšíte. Dvojka Holí - radí sednout si a od nového roku si dělat do notýsku podrobný rozpočet, kam tečou peníze - to je rada a zamyšlení dvojky. Slibuje, že to zvládnete, lehké to nebude, měsíc ukazuje, že když se na to soustředíte, peníze budou ve vaší rodině lépe zvládnutelné.
Mějte se hezky
Hermit

Justina
28.12.21
04:37
Nereg.

IP: 83.134.20.*
Dobry vecer poprosim vas o pomoc mohli bi ste mi ric ci sa zlepsi financna situacija

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)