English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

V mládí každý věří, že svět začal teprve jím, že je tu vlastně všechno jen kvůli němu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím paní Hermit ohledně finanční situace

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Hermit ohledně finanční situace

lenca84
16.11.21
01:46
Reg. před 2016

Dobrý den, moc Vás prosím o výklad ohledně mé finanční situace, jestli se aspoň maličko v krátké době zlepší, nebo jestli budu pořád obracet každou korunu.. Mám pocit, že je to čím dál horší a skoro už nevím, jak dál, jestli to s holkama utáhnu.. Moc děkuju, já jsem Lenka, nar. 1.5.1984
 
Hermit
17.11.21
19:00
Reg.17.7.21

Milá Lenko,
zřejmě žijete sama s dětmi, ale utáhnout se to prostě musí. Co nám jiného zbývá... .je dobré připravit se na horší, ale doufat v lepší. Nejsme žádná výjimka - každá generace se potýkala s krizemi... .
Karty jsem vytáhla:
Páže Mečů - 13/Smrt - 2/Hole - 18/Luna... ..
Řekla bych, že tak do vánoc to bude na dřeň, ale ta karta Smrt není žádné úmrtí, ale prostě ukazuje, že to minulé skončí - takže vzhledem k tomu, jak to vypadá v tomto státě, vám přeci nemůžu psát, že to bude "velký dobrý", ale soudím, že si přesto maličko polepšíte. Dvojka Holí - radí sednout si a od nového roku si dělat do notýsku podrobný rozpočet, kam tečou peníze - to je rada a zamyšlení dvojky. Slibuje, že to zvládnete, lehké to nebude, měsíc ukazuje, že když se na to soustředíte, peníze budou ve vaší rodině lépe zvládnutelné.
Mějte se hezky
Hermit
 
Justina
28.12.21
04:37
Nereg.

IP: 83.134.20.*
Dobry vecer poprosim vas o pomoc mohli bi ste mi ric ci sa zlepsi financna situacija
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)