English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Rousseau

Skoro ani nemohu myslet, když zůstávám na místě, moje tělo musí být v pohybu, má- li se do něho dostat můj duch.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Hermit

Micanek
17.10.21
19:14
Nereg.

IP: 109.81.213.*
Dobrý den, mé datum je 25.10.1998 , chci se prosím prosím zeptat , co mě čeká do budoucna v lásce a v práci (do měsíce do dvou) budete moc hodná. Děkuji M
 
Hermit
19.10.21
20:41
Reg.17.7.21

Tak já hlavně nevím, jestli jste TA Micánka, nebo TEN Micánek, nic ve zlém, nerada bych tu psala špatně.
Hermit
 
Micacek
25.10.21
19:23
Reg.6.9.21

Jsem holka :)
 
Hermit
28.10.21
18:20
Reg.17.7.21

Milá Micánko,
tak ohledně lásky máte karty:
0/Blázen - 5/Velekněz - 6/Zamilovaní... .
to jsou opravdu krásné karty. Blázen ukazuje, že je před vámi už velmi blízko v tomto směru něco nového... ..a můžete tam zahučet po hlavě, tak pomalu. Nekonvenční láska, co okolí těžko "zkousává", ačkoliv je mu po tom velký ho... ..že jo... ..Ale může to být i nebezpečné pro vás, abyste se neunáhlila. Velekněz pak ukazuje, že i tady je potřeba nějaký řád a uspořádání, ať už právní (myslím třeba "rozvede se"... .vypořádám svoje předchozí závazky, apod.). Velekněz ukazuje i na vyši touhu po "obřadu" v tomto případě se vdát (nebo se znovu vdát, nebo rozvést, nevím, jak to máte teď. Takže pokud je tady něco nevyřešeno, je to dobré předložit té vyšší "úřední moci"... .Zamilovaní pak dále naznačují, že se v tom nakonec nějak zorientujete a známost tu bude i do dalšího roku.
Ohledně práce:
10/Poháry - 8/Síla - 2/Velekněžka... .
také tady jsou vyhlídky velmi pěkné. Berte, co je, příjem je třeba využít, byť se vám nemusí moz zamlouvat. Ale hospodařte dobře, investujte dobře a vyjdete. Síla a Velekněžka pak ukazují na nějaký obor možná z okruhu zdravotnictví, pečovatelství, asistence... ..ženský kolektiv, co se nemusí zdát tak úplně ok. Možné intriky na pracovišti, ale tak nemusím mít spolupracovníky současně jako svoje "zpovědníky" a nemusím jim říkat o sobě všechno... ..asi tak je to míněno. Zachovat si odstup a oddělovat práci - domov - veřejný prostor.
Tak se mějte hezky ať to vyjde.
Zdraví Hermit
 
Micacek
01.11.21
16:33
Reg.6.9.21

Děkuji mockrát , máte opravdu super výklady… mohla bych vás prosím ještě obtěžovat , jaký můj budoucí partner bude , nebo kde ho potkám ? Děkuji M.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)