English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Fernandel

Kdysi jsme cestovali tam, kde bylo možné vidět něco pěkného. Dnes cestujeme tam, kde je možné parkovat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím paní Hermit

Afro
12.09.21
21:35
Nereg.

IP: 109.81.213.*
Dobrý den, co mě prosím čeká v lásce ? Je okolo mě někdo ? Co ke mně cítí muž ve znamení lva ? Najdu nové bydlení kde budu spokojená ? Děkuji moc :)
 
Hermit
14.09.21
19:49
Reg.17.7.21

Milá Afro,
to je příliš moc otázek na jedné hromadě, tak na každý ten okruh zkusím vytáhnout jednu, max. dvě karty.
Co mě čeká v lásce? 2/Meče - tak na cca půl roku je to takové zablokované, nerozhodnost, chybí vám odvaha, hodně přemýšlíte a zvažujete pro a proti... .Nebo jste nepřístupná, uzavřená.
Je okolo mě někdo? 2/Disky - možná, možná... .spíše nějaký kamarád na společné trávení času, zatím bez milostného vztahu.
Co ke mě cítí muž ve zmanení Lva? Rytíř Mečů - ten muž má velmi vyvinuté Ego, trošku pruďas, dobrodruh, tento muž by si klidně rád zaflirtoval, má to občas jako sport, užít si sex, netahat do toho city. Pokud na tohle nemáte povahu, tak to s ním asi nebude dobré.
Najdu nové bydlení, kde budu spokojená? 6/Pohárů - ano, pomocí přátel - něco vám dohodí, někde se přimluví... .bydlení se vám bude líbit, nové místo vám udělá velmi dobře po všech stránkách. Takže nevidím důvod, aby se ty veci kolem lásky daly za pár měsíců do pohybu.
Mějte se hezky.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)