English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím pana Konika

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pana Konika

VeronikV
08.08.18
08:09
Reg.25.1.18

Já s tou práci pořád nevim. 22.10.82 v 7 h. Dívám se na nabídky, přemýšlím i sama, ale jsem po mateřské a musím to skloubit s dětmi. Jakou oblasti bych se měla zabývat?
 
Koník
08.08.18
08:49
Reg.7.6.18

Dobrý den, když to vezmu na základě radixu, vaše izolované Slunce vládne domu kariéry, tranzitně je teď na středu nebes, tedy na MC, vhodná doba k získání práce, ale při respektování Radixu je dobré zaměřit se právě na práci, kde by jste měla svůj klid i prostor, jenže je tu další věc, Luna vládne penězům a zahraničí, a hrotu práce 6 Mars ve 2, kde i Neptun ve 2,vládne detem, a to je všechno energie, na kterou by jste se měla zaměřit, izolace, tvůrčí činnost, zahraničí,ale i manuální práce.
 
VeronikV
08.08.18
12:02
Reg.25.1.18

Děkuji moc. Můžete se mi podívat na moji sestru co ji čeká? 2.5.1984 v 16h. Dlouhodobé se nestýká s rodinou... Má problémy...
 
Koník
09.08.18
17:36
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně ji Mars dělá kvadraturu na Venuši, blbá zpráva je že jen co se uvolní, tak se hned obrátí, změny je třeba čekat až na podzim
 
VeronikV
11.08.18
09:11
Reg.25.1.18

Děkuji moc. Prosím viděla jsem pracovní nabídku. Mám na ni reagovat??
 
Koník
11.08.18
09:17
Reg.7.6.18

Dobrý den vůbec na nic nečekejte, tam kde teď máte Jupiter, bude zase až za 12 let, tedy na svém radixovém stupni.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)