English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím pana koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pana koníka

trdulka
16.06.18
13:45
Reg.25.1.17

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, jestli kartičky neuvidí, proč se cítím tak hrozně nešťastně, unaveně, a hlavně velmi osaměle... A ještě jsem se prosím chtěla zeptat, co mi řeknou ohledně lásky... Prosím prosím... Moje datum narození je 25.10.1998,děkuji, a přeji hezký den. M
 
Koník
16.06.18
14:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, vy mate v radixu Slunce v Blízkosti Venuše v opozici na Saturn, celý váš života bude dávat vztahům velmi vážný vztah, proto se vám povrchní vztahy spíš vyhnou, ale to berte jako výhodu, jediná malá nevýhoda, že se človek na základe toho muže cítit mnohdy osaměle, teď vám jde navíc na Slunce a Venuši opozice Uran, takže tam je napětí a velká chuť měnit, taktéž Venuše je v kvadratuře na Pluto, dochází teď u vás k jakési přípravě a transformaci pro vztahy budoucí. A věřte že přijde krásný vztah, kde bude věrnost a stabilita, převážně pak k Novému a začátkem Nového roku.
 
trdulka
16.06.18
14:17
Reg.25.1.17

Dobře, děkuji moc... :-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)