Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 5.6.2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 5.6.2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert.
Fórum:Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím pana Koníka - vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pana Koníka - vztah

Agy
17.03.19
18:24

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda to mezi mnou 9.10.1990 a mužem 21.3.1987 definitivně skončilo nebo zda spolu do budoucna budeme ještě něco mít, případně bude z toho vztah? Děkuji za odpověď.
 
Koník
18.03.19
07:53

Dobrý den mezi vámi je dost napětí, hlavně Venuše Pluto a Uran který to dost podporuje různými ukvapenostmi, přesto je teď tranzitní Venuše v dobrén postavení, tedy na svém nativním bodě a je tu možnost, ale Slunce je v napětí s Uranem u něho a dává to touhy po svobodě,takže Venuše to ještě může zachránit, ale je třeba jednat hned.
 
Agy
18.03.19
14:58

Já jsem se snažila jednat minulý týden, ale on to zavrhl. A nyní není řada na mně, aby se to nějak pohlo. Je tedy možné, že udělá ten první krok on? A když ne teď, je tu nějaká možnost v dalších týdnech? Děkuji.
 
Koník
18.03.19
15:10

Dobrý den, koncem Měšice bude aktivní Venuše Merkur tedy komunikace a bude to velmi vhodná doba. Ano je i možné že by se mohl v příštích hodinách a dnech ozvat on.
 
Agy
19.03.19
08:29

Děkuji za odpověď. Ještě se zeptám, tento čtvrtek má narozeniny, pokud by se do té doby neozval, mám mu popřát? Vedlo by to k něčemu?
 
Koník
19.03.19
12:15

Dobrý den pokud se neozve,nepřejte mu, myslel by si že toho využíváte k tomu, aby jste ho mohla kontaktovat. Takhle nad tim bude víc přemýšlet.
 
Agy
21.03.19
15:15

Dobrý den,jak to mezi mnou a tímto mužem vypadá pro dnešní den?
 

Koník
22.03.19
12:16

Dobrý den, momentálně jsou pěkné tranzity Venuše, Luna, Neptun, to dává city a porozumění, Merkur je však stále trochu podrážděn, jde mu ale Slunce na Jupiter, a mělo by to dát příjemnou atmosféru. Energii.
 
Agy
03.04.19
14:45

Dobrý den pane Koníku, jak to vypadá mezi mnou a tímto mužem v následujících dnech? Bude tam z jeho strany nějaký zájem o mě? Děkuji.
 
Koník
04.04.19
15:58

Dobrý den, vypadá to hodně dobře, je tu velká šance transformace vašeho vztahu, neb se pomalu Venuše s Plutem dávají do trigonu.
 
Agy
01.05.19
14:17

Dobré odpoledne pane Koníku, chtěla bych se zeptat, jak se to bude mezi mnou a tímto mužem vyvíjet v následujících dnech? Je tu možnost, že se uvidíme? Děkuji.
 
Koník
02.05.19
09:44

Dobrý den, momentálně je tam mnoho napětí, ale v půli měsíce začne skvělý tranzit k setkání.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)