Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 20.5.2019
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Nenachází-li člověk klid v sobě, je zbytečné, aby ho hledal jinde.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Prosím pana Koníka - vztah

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím pana Koníka - vztah

Agy
(17.03.19 / 18:24)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda to mezi mnou 9.10.1990 a mužem 21.3.1987 definitivně skončilo nebo zda spolu do budoucna budeme ještě něco mít, případně bude z toho vztah? Děkuji za odpověď.

Koník
(18.03.19 / 07:53)
Dobrý den mezi vámi je dost napětí, hlavně Venuše Pluto a Uran který to dost podporuje různými ukvapenostmi, přesto je teď tranzitní Venuše v dobrén postavení, tedy na svém nativním bodě a je tu možnost, ale Slunce je v napětí s Uranem u něho a dává to touhy po svobodě,takže Venuše to ještě může zachránit, ale je třeba jednat hned.

Agy
(18.03.19 / 14:58)
Já jsem se snažila jednat minulý týden, ale on to zavrhl. A nyní není řada na mně, aby se to nějak pohlo. Je tedy možné, že udělá ten první krok on? A když ne teď, je tu nějaká možnost v dalších týdnech? Děkuji.

Koník
(18.03.19 / 15:10)
Dobrý den, koncem Měšice bude aktivní Venuše Merkur tedy komunikace a bude to velmi vhodná doba. Ano je i možné že by se mohl v příštích hodinách a dnech ozvat on.

Agy
(19.03.19 / 08:29)
Děkuji za odpověď. Ještě se zeptám, tento čtvrtek má narozeniny, pokud by se do té doby neozval, mám mu popřát? Vedlo by to k něčemu?

Koník
(19.03.19 / 12:15)
Dobrý den pokud se neozve,nepřejte mu, myslel by si že toho využíváte k tomu, aby jste ho mohla kontaktovat. Takhle nad tim bude víc přemýšlet.

Agy
(21.03.19 / 15:15)
Dobrý den,jak to mezi mnou a tímto mužem vypadá pro dnešní den?

Koník
(22.03.19 / 12:16)
Dobrý den, momentálně jsou pěkné tranzity Venuše, Luna, Neptun, to dává city a porozumění, Merkur je však stále trochu podrážděn, jde mu ale Slunce na Jupiter, a mělo by to dát příjemnou atmosféru. Energii.

Agy
(03.04.19 / 14:45)
Dobrý den pane Koníku, jak to vypadá mezi mnou a tímto mužem v následujících dnech? Bude tam z jeho strany nějaký zájem o mě? Děkuji.

Koník
(04.04.19 / 15:58)
Dobrý den, vypadá to hodně dobře, je tu velká šance transformace vašeho vztahu, neb se pomalu Venuše s Plutem dávají do trigonu.

Agy
(01.05.19 / 14:17)
Dobré odpoledne pane Koníku, chtěla bych se zeptat, jak se to bude mezi mnou a tímto mužem vyvíjet v následujících dnech? Je tu možnost, že se uvidíme? Děkuji.

Koník
(02.05.19 / 09:44)
Dobrý den, momentálně je tam mnoho napětí, ale v půli měsíce začne skvělý tranzit k setkání.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)