English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Tvůj milenec je dobrý v posteli, nekrade- li ti přikrývku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím p. Koníka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. Koníka

Radka81
25.06.18
17:01
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se zeptala co vidíte u mě v nejbližší budoucnosti nar. 8.1.1985 čas cca 9:30 (maminka si není přesně jistá ) jestli je tam něco pozitivního v oblasti lásky a vztahů? a ještě bych měla jeden dotaz co vidíte ohledně může nar. 29.10.1986 je nějaká šance na obnovu vztahu? Děkuji
 
Koník
25.06.18
18:07
Reg.7.6.18

Dobrý den, vás teď poměrně brzo čeká velká a dlouhá přeměna, Pluto vám stojí na Slunci, Venuše sextil Saturn, vynikající pro vztahy, osobní rozvoj,s tím mužem máte sice nějaké špatné aspekty mezi sebou, je tam kvadratura na Ascendent,je tam blok Saturn Mars, známka toho, že se vždy něco zasekne, ale je tam jinak mnoho harmonických a citlivých aspektů a hlavně Venuše v trigonu na Pluto, což značí že je tam velká pravděpodobnost že se zase udobříte do nového roku. Jinak teď jak říkám vás čeká transformace a nové starty.
 
Radka81
26.06.18
10:27
Reg.15.6.17

Dobrý den, děkuji za odpověď ráda bych se ještě zeptala jestli mi můžete říct něco bližšího k té přeměně? čeho by se to mělo týkat? Děkuju
 
Koník
26.06.18
11:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše se vám blíží na Descendent, čekejte určitě ohledně vztahu a Slunce na Pluto trigon z 5do 8, kdy Uran trigon Saturn 2 hrot, peníze, máte velkou šanci získat peníze.
 
Radka81
02.07.18
11:50
Reg.15.6.17

Dobrý den, ještě bych se chtěla zeptat jestli vidíte v budoucnu za jak dlouho bych mohla mít děti - rodinu? Moc Děkuju
 
Koník
02.07.18
12:25
Reg.7.6.18

Dobrý den, poněvadž je teď u vás Uran v takovém postavení, kdy je napětí s Lunou tedy, rodina, děti, je to z hlediska dynamiky možné, že teď i v novém roce , já bych doporučoval ale počkat na děti do 2020, neb dřív by to mohlo nést problémy. Ale možná ze vás to zláká, protože tohle je aspekt, který člověka nutí právě do takových akcí, v Prosinci vám jde Venuše přes Pluto, tam bude něco ohlédně vztahu a klidné ták i nový rodinný člen na cestě.
 
Radka81
03.07.18
13:02
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se ještě zeptala jestli to nevadí, na toho muže (29.10.1986) jak jste správně odhadl tak momentálně je to mezi námi uplně zabržděné nejsme v kontaktu, ale já se nějak neumím odpoutat, tak jestli třeba něco je vidět, jak by to mohlo být jestli se třeba ozve a kdy nebo jestli se mi podaří se odpoutat, a co u mě vidíte v nadcházející polovině roku, aktuálně se totiž cítím hrozně bez radně a nevím co dál. Moc děkuju za Váš čas.
 
Koník
03.07.18
14:28
Reg.7.6.18

Dobrý den teď v Létě se bude otáčet Jupiter do přímého směru a Jemu půjde přes Venuši což znamená úplně jiný přístup ke vztahům, otevřenější.. Takže je tu velká šance že se to pohne.
 
Radka81
03.07.18
19:38
Reg.15.6.17

a myslíte, že se ta změna může týkat mě, teda, že by se to pohlo jak píšete v souvislosti se mnou? a ještě bych se chtěla zeptat jestli je vidět proč se mi nedaří ho dostat z hlavy jestli to něco způsobuje? furt mě k němu něco táhne, myslíte, že tam je šance, že by jsme spolu mohli ještě být? Moc vám děkuju za váš čas.
 
Koník
03.07.18
21:05
Reg.7.6.18

Dobrý den,ta možnost tady je, máte mezi sebou mimo jiné právě Plutonickou vazbu, která téměř vždy zapříčiní, že toho druhého z hlavy hned tak nedostanete.
 
Radka81
18.07.18
15:54
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se zeptala dnes by mělo proběhnout setkání s ex. partnerem (29.10.1986) ráda bych veděla jestli proběhne a jak by se to mohlo vyvíjet? Děkuji Radka (8.1.1985)
 
Koník
18.07.18
16:12
Reg.7.6.18

Dobry den, vše nasvědčuje tomu, že ano, Merkur vám stojí ještě téměř na Descendentu a Venuše taktéž v 7, v mírné opozici na Mars, Pluto vám stojí na Slunci s Jupiterem, vypadá to na transformaci, nějaký hlubší posun.
 

Radka81
19.07.18
10:37
Reg.15.6.17

Dobrý den, tak setkání opravdu proběhlo :), ráda bych se zeptala příští týden by mělo proběhnout další setkání tak jestli by opravdu mohlo? a jestli je vidět třeba nějaký pozitivní vývoj? Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
19.07.18
11:29
Reg.7.6.18

Dobrý den,Slunce trigon Venuše vám zajistit že se setkáte a Mars v opozici na Lunu a kvadratuře na Uran, že to může být trochu neobvyklé a možná může vyskytnout nějaký spor, posun samozřejmě stále platí Pluto je konj Jupiter.
 
Radka81
20.07.18
14:21
Reg.15.6.17

Dobrý den, ještě bych se ráda zeptala jestli to nevadí jak píšete, že je vidět ten posun/transformaci jestli k tomu je vidět něco víc? a jestli to je pozitivní posun? Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
20.07.18
15:43
Reg.7.6.18

Dobrý den, každý posun je v podstatě pozitivní, i když to může dělat jiný dojem, víte ve hře je Uran a Pluto a to je vždy nevyzpytatelné, ty úrovně můžou byt vnitřních i vnější, je důležité pozitivním naladění a půjde to dobře nebojte.
 
Radka81
24.07.18
20:36
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se ještě zeptala, plánované setkání bohužel bylo zrušeno z jeho strany, tak bych se ráda zeptala jestli se to zase zabrzdí nebo jestli je šance že se v blízké době uvidíme a, že se to nějak pozitivně pohne? Moc nevím jak teď postupovat. Moc děkuji za váš čas.
 
Koník
25.07.18
06:18
Reg.7.6.18

Dobrý den, už to bude dobré, Venuše je teď u vás v kvadratuře na Uran, to jsou bloky a zvraty ve vztazích, za pár dnů se to zlepší a celkově od Podzimu se Saturn otočí a bude vám dělat sextil na Venuší a přijde stabilita.
 
Radka81
25.07.18
08:17
Reg.15.6.17

Dobrý den, a myslíte, že by se to zlepšení mohlo týkat konkrétně tohoto muže? Že je šance? Moc děkuji za váš čas.
 
Koník
25.07.18
08:20
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano je tu šance a hlavně energie
 
Radka81
29.07.18
23:21
Reg.15.6.17

Dobrý den, a opravdu myslíte, že příjde zlepšení s tímto mužem? Protože zatím se to spíš víc a vic zhoršuje :( ? Moc děkuju za váš čas.
 
Radka81
05.08.18
08:58
Reg.15.6.17

Dobrý den, muzu poprosit jestli by jste se mi podival jestli opravdu příjde zlepšení s tímto mužem? Protože zatím se to spíš víc a vic zhoršuje :( ? Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
05.08.18
09:28
Reg.7.6.18

Dobrý den, přijde, teď máte v napětí pár planet ale příští měsíc bude úplně jiná atmosféra. Venuše vám také půjde přes Pluto, takže přijde nový pohled na věc.
 
Radka81
07.08.18
11:45
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se ještě zeptala jestli to nevadí, jak mám postupovat, zda se on nějak ozve, bude se chtít vidět, mít zájem, nebo pak třeba se mám zkusit ozvat já a kdyžtak kdy? Nechci totiž na nic tlačit nebo tak. Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
07.08.18
12:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, nijak se snažit nemusíte, ale nějaký impuls dát můžete, Protože máte teď pozitivně Uran a Venuše bude příští měsíc, ta energie vám sama napoví.
 
Radka81
10.08.18
06:52
Reg.15.6.17

Dobry den, ještě bych se ráda zeptala jestli počkat až na to září nebo už teď by se to mohlo trošku pohnout? Lze vidět, že by mohlo proběhnot nějaké setkání, a kdy? A myslíte, že to zlepšení by mohlo být trvalejší? Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
10.08.18
07:12
Reg.7.6.18

Dobrý den momentálně maté Venuší v sextilu na Lunu, Slunce trigon Uran,nějaké zpestření by mohlo proběhnout, ale je třeba vynaložit iniciativu co nejdřív, Orbis slábne.
 
Radka81
10.08.18
07:17
Reg.15.6.17

A když zeslábne tak už šance nebude?
 
Koník
10.08.18
07:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, nebude tam ta energie a vibrace, která je teď, ale Venuše je osobní rychlá planeta, do konce roku bude energie ještě dost, navíc na to nemusíte tlačit, vesmír chce sám překvapit, když to čekáte, nemá to ten efekt, člověk si vytváří vlastní představy a nebývá nikdy spokojen.
 
Radka81
10.08.18
07:50
Reg.15.6.17

A jestli se ještě můžu zeptat do kdy bude ta energie? A jakou iniciativu zkusit? Protože ja sem takova bezradna nic moc nefunguje zda se to takové zabržděné furt, a myslite třeba, že tam může být i někdo jiný z něj?
 
Koník
10.08.18
08:10
Reg.7.6.18

Dobrý den,momentálně se nedá pokazit nic žádnou iniciativou, protože energie je jemná a klidně i něčím obyčejným jako je SMS nic nepokazíte, Luna a Venuše, to je něžný tanec vodních sil, je to velmi pasivní záležitost a je třeba vynaložit iniciativu.A vždy záleží jenom na vás čemu a kam směřujete pozornost, pokud jde o otázku, zda li v tom může být někdy jiný.
 
Radka81
10.08.18
11:59
Reg.15.6.17

Dobrý den, no ono právě sms komunikace proběhne ale moc to k ničemu nevede jako ke schůzce nebo tak, a já nechci na nic tlačit abych to nepokazila, protože vždycky se to zdá, že se to zlepší tak se to nějak zasekne mezi náma asi to s ním moc neumím :), tak právě už nevím, furt tak nějak cítím že je šance ale zas nechci si dělat plané naděje když by žádná šance nebyla. Moc děkuju za váš čas a rady.
 
Radka81
10.08.18
14:40
Reg.15.6.17

Dobrý den, ještě bych se zeptala jestli to nevadí, jak to vidíte u mě celkově do konce roku? jestli třeba příjde i nějaké hezké období? moc děkuju a omlouvám se jestli se moc ptám :)
 
Koník
10.08.18
15:28
Reg.7.6.18

Dobrý den, nevadí. Vy máte aktuální a dlouho bude Pluto, přechází vám přes Slunce, poté půjde přes Jupiter, dá se říct že vás čeká dlouhá transformace, novy star, nový člověk, hluboka přeměna,bude to take hodně vnitřního charakteru, neb je to situované téměř ve 12 d. Ale příští týden měsíc se můžete těšit na Slunce, které bude v pěkném aspektu na své nativní postavení.
 
Radka81
10.08.18
17:03
Reg.15.6.17

Dobrý den, a to Slunce, které bude v pěkném aspektu na své nativní postavení, co to přesně znamená? nebo co to přinese? a myslíte že ta přeměna už začla nebo brzo začne?
 
Koník
10.08.18
17:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, to je když se transitni Slunce dostane do bodu , kdy začne vytvářet pozitivní aspekt na Slunce radixové, to které máte na celý život, neměnné. Dává to poté charakter Slunce, radost, pocit velkoleposti, schopnost zazářit, být viděn, oblíbenost, popularitu. Ohledně transformace, ta již působí.
 
Radka81
13.08.18
09:49
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli vidíte, že je šance na setkání tento týden? Moc děkuju za váš čas
 
Koník
13.08.18
10:02
Reg.7.6.18

Dobrý den,Venuše vám jde sedmičkou, Luna právě také, bylo by to Ideální dnes zítra, poté bude také šance, ale Slunce začne dělat kvadraturu na Saturn a přijdou bloky.
 
Radka81
13.08.18
10:15
Reg.15.6.17

dobrý den, a ty bloky přinesou co? a jak dlouho vydrží?
 
Koník
13.08.18
11:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, jelikož vám Slunce přechází pre Descendent,v kvadratuře na Saturn v 9 dom , bloky budou mít tendeci projevit se právě ve vztazích,cesty, víra, apod počítejte 3, 4 dny.
 
Radka81
14.08.18
13:01
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se zeptala poslední dny se necítím moc psychicky v pohodě tak jestli to něco vyvolává a třeba kdy by se to mohlo zlepšit nebo zmizet? a ještě s expartnerem jestli je vidět období kdy by se mohla zlepšit komunikace? Moc děkuju za váš čas
 
Koník
14.08.18
13:22
Reg.7.6.18

Dobrý den,máte Pluto na Slunci, to samo o sobě je nelehké na psychiku, Pluto je planeta specifická, mění, fransformuje,také Saturn stoji na Neptunu, izolace,rozpuštění, zmar, blok, to není nic na pár dnů, Saturn se uvolní od Neptunu tak k Vanocům, směr změní na Podzim, Pluto tam bude rok dva, je třeba vnímat pozitiva, přinese to nový start, novou sílu a nadšení, komunikace se změní již 19.8 kdy se Merkur otočí do přímého směru.
 
Radka81
22.08.18
10:20
Reg.15.6.17

Dobrý den, ráda bych se zeptala dnes by mělo proběhnout setkání tak jestli to dopadne? a jak by to mohlo probíhat? Moc děkuju
 
Koník
22.08.18
11:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše stojí u vás právě na hrotu 8, v sextilu na Uran,Luna se blíží ke Slunci s Jupiterem, setkání velká pravděpodobnost, bude v tom originalita, i hloubka, mělo by vás to překvapit.
 
Radka81
23.08.18
09:24
Reg.15.6.17

Dobrý den, tak setkání zase zrušil, chtěla bych se zeptat jestli je šance, že se to vůbec někdy změní a bude mít zájem? a nebo zda lepší zapomenout a jestli tak zda se mi to povede, protože zatím mi to vůbec nejde. Moc děkuju za váš čas.
 
Koník
24.08.18
08:36
Reg.7.6.18

Dobrý den, co vám můžu poradit, úplně ho vyřaďte ze života, pokud odkládá schůzky, nemá zájem.
 
Radka81
24.08.18
10:07
Reg.15.6.17

a myslíte, že se mi to povede a kdy? zatím to totiž vůbec, nejdea jsem z toho už zoufalá, myslíte, že příjde nějaké lepší období na co se těšit? moc děkuju za váš čas
 
Koník
24.08.18
14:16
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně máte v napětí Venuši za pár dnů se to zlepší, Slunce máte v trigonu na Saturn, soustřeďte se na praktické záležitosti, mělo by se vám dařit.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)