English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Nikdo si nedovede představit tolik poruch, kolik se jich odehraje uvnitř počítače.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o výklad, péče o dítě

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad, péče o dítě

Tresori
04.10.18
04:24
Nereg.

IP: 46.135.65.*
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit, po novém roce bych se chtěla soudit o dceru 10.8.2007 s jejím otcem 23.9.1978. Dělá mi naschváli, s dcerou se neučí a jeden čas ji i hodně bil. Jestli mám šanci vyhrát soud a mít malou u sebe.


Ještě bych měla jednu prosbičku, mám přítele 20.3.1990, chtěli by jsme si časem postavit baráček, podaří se nám to a jak náš vztah vypadá výhledově? Děkuji s pozdravem Jana 18.1.1987
 
NicolaS
16.10.18
19:15
Reg.22.7.19

Dobrý den,
děti bohužel nedělám, ale manžela nečekají moc růžové vyhlídky v rodinných kruzích. Jestli to bude dcera nebo potíže s novou partnerkou, to nedokážu posoudit. Je to každopádně delšího časového rozsahu, takže pokud to bude soud, raději se připravte, že výsledek (jakkoli vypadá pro něj nepříznivě) hned tak nebude.

Co se nového domku týče, vidím u Vás a přítele dlouhé hledání a nakonec kompromisy. Vidím taky cestu se zkouškou, kterou budete muset projít. Pokud se Vám to podaří, čeká Vás klidný rodinný život. Tady je to zcela ve Vaši moci.

Držím pěsti!
 
Tresori
18.10.18
12:56
Nereg.

IP: 46.135.9.*
Dobrý den,
moc Vám děkuji
co jsem mluvila s jeho mámou tak mi říkala že od té doby co jsem od nej odešla tak nikoho neměl. Jestli Vás dobře chápu, tak se soud hned konat nebude ... no já to chtěla odložit na začátek roku aby jsme s malou měli klidné Vánoce ale budeme se nejspíš se současným přítelem muset stěhovat, takže to musím odložit až si vyřešíme bydlení. Mohla bych Vás ještě jenom poprosit jak dlouho budem hledat nové bydlení?

Na baráček co jsem se ptala by jsme chtěli výhledově třeba za pár let až něco ušetříme, zatím jsme jen v pronájmu. Ta zkouška by se měla týkat čeho? Děkuji a přeji hezký den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)