English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad

AdriánaM
03.09.21
19:38
Reg.3.9.21

Dobrý večer. Mela bych dva dotazy , jeden ohledně práce ... jestli se tam pro mne zlepší podmínky anebo bude lepší hledat jinou ,pokud ano , kdy by bylo příznivé období ?
Druhý dotaz se týká partnera , rozesli jsme se , delsí dobu to už šlo docela z kopce ,ale pořád mne kontaktuje .Kdy a kde poznám nekoho nového ? Dat.nar.6.6.1979
Dekuji , Adriana
 
Hermit
06.09.21
19:26
Reg.17.7.21

Milá Adriáno,
mám zánět šlach v pravé ruce, tak jsem nemohla pár dní psát... .
Ohledně práce máte karty: Páže Holí - 9/Disků - Eso Pohárů... .to jsou pěkné karty a situace na pracovišti by se měla už teď začít zlepšovat. Pokud potřebujete v práci projevovat kreativitu a nápaditost a všechny tyhle cool věci, tak se zlepšíte a na pracoviště zapadnete. HOdně se vám uleví a budete nakonec spokojená.
Co se týče nové lásky - tak zmiňujete, že bývalý vás kontaktuje - tady asi máte ještě pochyby, nebo se je snaží ve vás vyvolat... .tudíž dobře se zamyslete sama nad sebou, jestli ano, nebo ne. A pokud už o něj nemáte zájem, tak utněte všechny kontakty. Karty tu máte: 6/Hole - Rytíř Pohárů - 14/Mírnost, to jsou krásné karty a ukazují, že když budete aktivní a vyšlete nějaký "impuls" k někomu, kdo se vám líbí, bude dobrá odezva. Máte tu vyloženě brzy příjemné citové naplnění, vaší touhy po lásce a příjemný čas zamilovanosti.
Mějte se hezky.
Hermit
 
AdriánaM
09.09.21
19:27
Reg.3.9.21

Dekuji moc za odpovedi a preji brzke uzdravení.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)