English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Vědecká př.

Gravitačně udržovaná seskupení telurických plynů jeví se spirituální stránkou nejvyššího bodu přičitatelnosti v souboru primitivně mytologických představ.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o vyklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o vyklad

Šarlotka
02.09.21
08:38
Reg.31.8.21

Dobry den moc vas prosim o vyklad. jsem narozena 31.10.1991 a chtela bych se zeptat na lasku-jsem tri mesioce sama bojim se neceho noveho a bojim se zklamani Zajimaji me i financea prace-ve sve nejsem spokojena,a zdali se taky muj otec ode me odstehujue,bydli u me uz poamlu ctyri roky. Rada bych i jiny byt ,v tom ve kterem bydlim citim negativni energii. mam dve deti,mohu se zeptat i na ne,jak si povedou v budoucnu? moc dekuji za odpoved :)
 
Hermit
06.09.21
19:15
Reg.17.7.21

Milá Šarlotko,
mám v pravé ruce zánět šlach, tak jsem nemohla psát.
Máte poněkud moc otázek na jeden výklad. Nějaké dlouhodobé výhledy pro potomky takto na dálku a zadarmo nevykládám, to snad pochopíte.
Píšete, že jste 3 měsíce sama a bojíte se nového, bojíte se zklamání... ..no, tak netlačte na pilu, prostě buďte ještě nějaký čas sama... .v čem je problém? Nikdo vás nemůže nutit seznámit se "povinně". Ale asi vám rozumím, jak to myslíte, že byste někoho chtěla, ale... ..
Ohledně nového muže jsem vytáhla karty: 8/Mečů - 4/Disky - 7/Poháry... ..
tak tady je strunulost, blokace, do konce roku je to tu zaseknuté... ..Ono to totiž souvisí s tím bydlením - píšete, že bydlíte se svým otcem - tak to je zásadní problém, že máte nejdříve ve svém životě vyřešit. Popravdě, mužů, co přijmou do vztahu i partnerčiny děti... ..těch je docela málo a ještě když s vámi doma bydlí otec... ..opravdu to vypadá z pohledu z venku trošku "divně" a nestandartně a odrazuje to... ..Píšu vám to rovinu, jak to vidím, než abych vám pochlebovala... ..
Partner prostě teď není programu dne, na to bydlení máte karty: 10/Poháry - 10/Hole - 5/Hole ... ... to je váš problém, abyste se oddělila od otce a osamostatnila a vidím to jako, že to bude docela boj. Přesto byste se měla odvážit, neboť otec vám zřejmě brání, nechce vás "pustit", ta pětka Holí - to je vyloženě opozice a vy se potřebujete naučit postavit se čelem a říci "Ne"... ..
Máte dvě děti a otec vám doma "funí za krk"... ..
Věřím, že když toto dokážete, věci se dají po novém roce rychle do pohybu.
Mějte se hezky.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)