English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

arabské př.

Je-li tvůj přítel medový, nemusíš ho proto sežrat celého.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o vyklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o vyklad

maximka
07.09.18
12:38
Reg.26.4.17

Dobrý deň chcem sa spýtať už od apríla som na PN majú mi operovať ruku ale stále sa to len natahuje tak ako to vidíte budú mi ruku vôbec operovať a ako dopadne operácia?alebo si pôjdem vybavovať invalidný dôchodok aj o tom doktor vravel neviem na čom som ďakujem Peter 26.4 1978
 
Koník
10.09.18
08:47
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně trochu napětí Slunce Luna, ale všechny podpoří Uran v sextile na Jupiter a Mars trigon Venuše, Luna teď prožívala trochu emocí ale vše se zlepší. Mělo by dojít k pozitivní změně.
 
maximka
10.09.18
10:09
Reg.26.4.17

V čom pozitívna zmena myslíte že ma budú operovať alebo ze si vybavím invalidny dôchodok? Bo operáciu mi zamietli nechcú do toho ísť a invalidny pochybujem ze vybavím tak ja už neviem čo robiť a financie katastrofa aj keď skúšam šťastie ja už neviem kedy sa to zlepší Peter 26.4 1978
 
Koník
10.09.18
13:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, operace nejspíš nebude, v tom jsem myslel že vás potěší, ale chápu že to má souvislost s id,nicméně Uran s Jupiterem něco přinesou, je vždy těžké a složité chápat Uran, přinese vždy něco co člověk nečeká.
 
maximka
10.09.18
19:33
Reg.26.4.17

Tak keď operácia nebude mam si vybavovať invalidný dôchodok? Bude to mat zmysel?
 
Koník
11.09.18
08:26
Reg.7.6.18

Dobrý den, určitě, nesmíte polevovat při reakcích a stát si za tím, na nějaké úrovni je přesvědčit že jste na id zralý, tedy předpokládám že ho chcete.
 
maximka
11.09.18
21:02
Reg.26.4.17

Ja by som chcel byť zdravý dat si tu ruku dokopy už ju mám nie koľko krát operovanu a teraz mi znova trpne a mam tam silné zapáli preto mi vraveli ze mi ju treba operovať potom zase že nie a stále si ma prehadzuju sám neurológ vravel ze s tou rukou do roboty nesmiem bo už si ju tam dokončím a nepomôže mi už ani operácia a ja mam dve krásne zdravé deti a chcem ich veľa naučiť s oboma rukami nie len s jednou preto som nahnevany že si ma takto prehadzuju neviem ako do konca roka dopadnem som z toho sklamaný s prístupu lekárov.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)